Tokatta 7 Şehit !

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Tokatta 7 Şehit !

Mesaj gönderen Y4HY4 »

Tokat'ta teröristlerce devriye aracının taranması sonucu 1'i uzman çavuş 7 asker şehit oldu, 3 asker yaralandı. tokat'ın Reşadiye ilçesi Sazak köyü yakınlarında devriye görevi yapan jandarma ekipleri pusuya düşürüldü. Askerler ile teröristler arasında çıkan çatışmada 1'i uzman çavuş 7 asker şehit oldu, 3 asker yaralandı. Yaralı olan askerlerin bazılarının durumunun ağır olduğu bildirildi. Çatışmada yaralanan askerler Reşadiye Devlet Hastanesi'ne getirildi. Bölgede yoğun sis nedeniyle görüş mesafesinin düştüğü, bu nedenle operasyonun güçlükle yürütüldüğü belirtildi.

Konuyla ilgili bilgi veren Reşadiye Kaymakamı Cihangir Güler, Sazak köyü yakınlarında teröristlerce jandarma ekiplerine düzenlenen saldırıda ilk belirlemelere göre 7 askerin şehit olduğunu, 3 askerin de yaralandığını
kaydetti. Acılarının büyük olduğunu belirten Güler, şehit sayısının artabileceğini de dile getirdi.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Tokatta 7 Şehit !

Mesaj gönderen VSaBaH »

Saldırıda şehit olan askerlerin isimleri ise şöyle:

Uzman Çavuş;
Harun Arslanbey (Adana)

Erler;
Onur Bozdemir (Adıyaman)
Kemal Pide (Ordu)
Ferit Demir (Muş)
Yakup Mutlu (Muş)
Cengiz Sarıbaş (Giresun)
Fatih Yonca (Hatay)

YÖNETİCİ YORUMU:
Tokat'ta böyle bir şey yaşanması gerçekten çok garip. Saldırıyı PKK üstlenmemiş henüz ama başka bir örgüt olacağını sanmıyorum. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Şuan ben de resmen askerim ve teslim olmama sadece 5 gün kalmışken böyle haberler duymak çok üzücü. Allah hayırlısını nasip etsin...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
efsu_esila
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Tokatta 7 Şehit !

Mesaj gönderen efsu_esila »

hepimz üzüldk tabi ama ateş düşrtüğü yeri yaktı...
Allah bi daha yaşatmasn böyle acilar,nur içinde yatsınlar...

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Tokatta 7 Şehit !

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Bizde hala çiçeklerle güler yüzlerle karşılayalım dağdan inenleri.
Aramıza katalım!!
Allah yakınlarına sabır versin.