Seçmen Listelerine İtiraz için Son Gün 31 Mart!

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

12 Haziran 2011′de yapılacak milletvekili genel seçiminde kullanılacak seçmen kütüklerindeki bilgilerin güncellenmesi amacıyla muhtarlıklarda 18 Mart 2011 itibariyle itibaren askıya çıkarılan seçmen listeleri 31 Mart 2011 tarihine kadar askıda olacak.

Seçmen listeleri,18 Mart 2011 tarihi itibariyle muhtarlıklarda askıya çıktı. Seçme listesi isim sorgunuzu internet üzerinden yapabiliyorsunuz.Yurtdışında ikamet ediyorsanız; detaylar için yazının devamına bakınız. YSK (Yüksek Seçim Kurulu)’nın listesinden yine sandık bilginizi öğrenebilirsiniz . İşte 12 Haziran 2011 Seçimleri için sandık seçmen sorgulama ve seçim takvimi:

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Sandık Bilgilerine ulaşmak için linke tıkladıktan sonra aşamaları okuyup sorgulama ve detayları öğrenebilirsiniz.

YÖNETİCİ YORUMU: İsmini yoksa veya adresiniz yanlış tanımlanmışsa yarına kadar itiraz edebilirsiniz. Benim de ismim görünmüyor yarın gidip bakacağım.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Volkan şimdi mi hatırlatılır bu benimde seçmen kaydım yok. Yarın halledelim...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Siyah_Beyaz yazdı:Volkan şimdi mi hatırlatılır bu benimde seçmen kaydım yok. Yarın halledelim...

Hacı ne yapalım bende radyodan duydum ancak paylaştım. Ama zaten seninki varmış bu mesajın eski :D

Bu arada beni asker sanmışlar kayda almamışlar ama hallettim. Salih sağolsun :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim