Facebook, 'Türk Bayrağı Sayfasını' kapattı!

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Facebook'ta 5 milyon 465 bin üyesi olan ve Facebook'un en büyük Türk sayfası 'Türk Bayrağı' sayfası facebook yönetimi tarafından hiçbir açıklama yapılmadan dün gece kapatıldı.

Resim

Sayfa yöneticisi Ufuk Erbil yaptığı açıklamada, sayfa kurulduğu günden beri ülkemizin kültürel tanıtımı 81 ilin tarihi ve turistik yerlerini video ve resimlerini yayınlayarak bu konuda kamuya hizmet ettiklerini belirterek "Ayrıca, yine şanlı bayrağımız için canını ve kanını veren şehitlerimiz ve gazilerimiz ile onların çok değerli ailelerine yönelik bir sürü aktivite ziyaretler programlar gerçekleştirdik. Bunun en son örneği 2009 Haziran ayında Şırnak'ta kafasından aldığı kurşunla ağır yaralanan ve 111 gün yoğun bakımda kalan Gazi Fırat Zorba'ya Kastamonu Tosya Kaymakamlığının başlattığı 'Bir Tuğlada Sen Koy' kampanyasına desteğimizdir. Bu kampanyaya 27 Aralık 2010 tarihinden beri destek veriyoruz ve 15 Mart 2011 tarihinde ev için gerekli miktar toplanmıştır. Sonuç olarak Facebook yönetiminin bu haksız uygulamasını en kısa sürede sonlandırmasını ve sayfamızı tekrar açmasını istiyoruz. Üyelerimizi ve Türk Bayrağı sevdalılarını bu konuda yanımızda görmek istiyoruz" dedi.

Erbil, herkesin Facebook'a tepki göndermesini istedi.

Site yönetimi sayfanın açılması için şu adreslere mail gönderilmesini istedi:
[email protected]
[email protected]

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Yani bazı siyasi paylaşımlarını görüp, tarafsız olmadıklarını görünce gruptan çıkmıştım ama yine de sayfanın kapatılmasının doğru olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta en büyük Türk sayfasıydı. Yazık olmuş...

Ben şunu yaptım siz de yapabilirsiniz;
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Girilecek Bilgiler:
  • Türk Bayrağı
  • Facebook Türk Bayrağı sayfamızın incelenmesini ve yeniden yayına açılmasını rica ediyoruz.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim