Pascal Diskalifiye Oldu

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Pascal Diskalifiye Oldu

Mesaj gönderen ShiftlesS »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Nihat Doğan ile kavga eden Pascal Nouma’nın adadan ayrıldığı iddia edildi. Geçtiğimiz hafta Survivor’da yaşanan kavgayı Acun Medya yalanlamıştı. Fakat bu yalanlamanın tamamen yalan olduğu ortaya çıktı.
Basında çıkan fotoğraflarda Pascal Nouma’nın takım arkadaşlarına hakaret eden Nihat Doğan’ı tartakladığı ve kovaladığı görüldü. Nouma’nın sinirlerinin geçmemesi ve kavga olayının büyümesi üzerine Acun Ilıcalı’nın Pascal’ı gözden çıkardığı iddia ediliyor.

Acun Ilıcalı’nın rating getiren kişi olarak Nihat Doğan’ı tutması ve adadan Pascal’ın ayrılmasına karar verdiği belirtiliyor. Gelen haberlere göre diskalifiyenin olmaması için basına Pascal kendi isteği ile ayrıldı açıklaması yapılacak. Fakat işin aslının öyle olmadığı biliniyor.
Kavga olayından sonra Pascal ve Nihat Doğan yan yana getirilmemeye çalışılsa da gerginliğin devam ettiği bir hafta yaşanmış. Acun Ilıcalı çekimlerin ve yarışların tehlikeye girmesi üzerine Pascal ile konuşarak yolları ayırmış.
Yaşanan bu durum bugün ve yarın ekranlara gelecek. Sanal alemde bu durum protesto edilmeye başlandı. Özellikle Beşiktaş taraftarları çeşitli platformlarda Acun Ilıcalı ve Nihat Doğan’a oldukça sert tepkiler verdiler.
Acun Ilıcalı’nın Survivor’u Nihat Doğan’ın çiftliğine çevirdiğini, ve hakaretlerine göz yumduğunu belirten eleştiriler sanal ortamda çok fazla. Asena’nın fenalaşmasını sağlayan Nihat Doğan’ın, Pascal Nouma’nında ayağını kaydırmasından sonra şimdiden Survivor’unj birincisi ilan edenlerde var

Acun Ilıcalı'da şuan doğruladı. Pascal gitti. Yerine hangi ünlünün geleceği hakkında bilgi verilmedi.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Pascal Diskalifiye Oldu

Mesaj gönderen VSaBaH »

Yazık oldu adama...

Nihat Doğan'ı da tam çözemedim. Bazen hoşuma gidiyor bazen yoldan çıkıyor. Dengesiz bi herif...

Bir bölüm izledim sadece daha da pek izlemem herhalde...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Pascal Diskalifiye Oldu

Mesaj gönderen göKhan. »

Ben de sadece o sahneyi izledim bir haber sitesinden adamı kurbanlık hayvan gibi başı yerde nasıl zapdediyorlarsa :heh:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Pascal Diskalifiye Oldu

Mesaj gönderen VSaBaH »

göKhan. yazdı:Ben de sadece o sahneyi izledim bir haber sitesinden adamı kurbanlık hayvan gibi başı yerde nasıl zapdediyorlarsa :heh:

Eee adam futbolcu kardeş... Futbolcuyken de zaptedemiyorlardı zaten :D

Ve aynı futboldaki gibi son buldu yarışması da... Yaramaz çocuk her yerde yaramaz :)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Pascal Diskalifiye Oldu

Mesaj gönderen dikenüstünde »

ShiftlesS yazdı:Acun Ilıcalı’nın Survivor’u Nihat Doğan’ın çiftliğine çevirdiğini
:heh: Nihat'ın çiftliği.