Kütahya'da deprem

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Kütahya'da deprem

Mesaj gönderen göKhan. »

Kütahya’da meydana gelen 5.9 büyüklüğündeki deprem, Türkiye’nin Marmara, Ege, İçanadolu ve Akdeniz bölgesinde de hissedildi.

Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü’nden alınan bilgiye göre bu gece saat 23.16’da merkez üssü Kütahya Simav İlçesi"nde 5.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntı, Marmara, Ege, İçanadolu ve Akdeniz bölgesinde de hissedildi.

Depremin hissedildiği il ve ilçelerde vatandaşlar, evlerini terk ederek sokağa çıktı. İlk belirlemelere göre bölgede can ve mal kaybı meydana gelmedi.

Bu arada, ABD Jeolojik Araştırmalar Kurumunun internet sitesindeki verilere göre, Türkiye'nin batı kesiminde meydana gelen depremin merkez üssünün, Kütahya'ya 77, Bursa'ya 121 ve Balıkesir'e 123 kilometre mesafede olduğu belirtildi. Depremin büyüklüğü 6 olarak verildi.

- Kardeşim koltuğumu sallıyor sandım ilk başta gerçekten ürkütücüydü.

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Kütahya'da deprem

Mesaj gönderen HayLaz_EjDer54 »

Gökhan Abi benden hızlı davranmışsın ya ben paylaşcaktım :meşgul:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Kütahya'da deprem

Mesaj gönderen VSaBaH »

Allah Kütahya'daki vatandaşlarımızın yardımcısı olsun...

Siyanür'den sonra deprem... Hiç kolay olmamalı!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Kütahya'da deprem

Mesaj gönderen anamenia »

Ben de piyano çalıyordum aniden taburem sallanmaya başladı ne oluyor ya dedim durdum baktım hala devam ediyor tıkır tıkır sesler geliyor buzdolabından falan sesler geliyordu lambalar sallanıyordu koltuğun yanına çöktüm 10 saniye falan sürdü bir an korktum acaba cidden büyük bir deprem olacak mı diye de Allah'tan olmadı. Kütahyadakilerin hali nedir düşünemiyorum bile ama ben yine deprem çantamı hazırlayacağım çünkü büyük bir deprem bekleniyor herkes uyarıda bulunuyor herkese de tavsiye ederim deprem çantanızı şimdiden çok geç olmadan hazırlayın.

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Kütahya'da deprem

Mesaj gönderen ShiftlesS »

İzmir'de güzel hissettirdi.
Geçmiş olsun herkese..

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Kütahya'da deprem

Mesaj gönderen summer »

Bundan 2 sene önce de olmuştu. O zaman Kütahyadaydım. Şimdi Bursada uykudan uyandım sallanmaya. Allah Kütahyadakilerin yardımcısı olsun.