50 Şiir Kitabına Destekçi Arıyor!

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
REKLAM YAZARI
Aktif Üye
Aktif Üye

50 Şiir Kitabına Destekçi Arıyor!

Mesaj gönderen REKLAM YAZARI »

Şair Reklam Yazarı Hasan Sancak 50 Şiir Kitabına Destekçi Arıyor!

Alaçamlı=Köprübaşılı Halk Şairi, Reklam Yazarı, Eğitimci ve Gazeteci Hasan Sancak (55) yazmış olduğu 50 tane şiir kitabına işadamları, belediye başkanları ve milli kültüre destek olmak isteyen kişilerden ilgi ve destek bekliyor.Konu ile ilgili görüşlerini dile getiren Sancak:’ Çıkan üç tane şiir kitabım (O' DUR) ÖĞRETMENİN EN GÜZEL ATATÜRK ŞİİRLERİ (2000),ONLAR ANALARIMIZ (2003)BENİM ANNEM MELEKTİ ('2005) ÖĞRETMENİN EN GÜZEL ANNE ŞİİRLERİ vardır. Bu şiir kitaplarımla birlikte basıma hazır 50 tane şiir kitabım ve 5000 taneden fazla şiirim okuyucularla buluşmayı beklemektedir. 1500 tane seçenekli reklam senaryom vardır. Bu reklam senaryolarımın 50 tanesi noter onaylıdır. Aslen Trabzon’un Köprübaşı ilçesindenim.27 senelik evliyim. Nagehan isminde bir kızım, Alp Cihan ve Boğaç Han isminde de iki tane erkek çocuk sahibiyim. Çok değişik şiir kitaplarım vardır. Genellikle şiirlerimde sosyal konuları işliyorum. Ermeni ihanetini anlattığım 3000 mısradan oluşan şiir kitabım,4 tane Samsun’un güzelliklerini en ince ayrıntısına kadar anlattığım şiir kitaplarımla birlikte (ANNE, ATATÜRK, BAYRAK, ÇOCUK, DEPREM, GURBET, HZ MUHAMMED, KAPKAÇ, KIZILAY, KİTAP, MEHMETÇİK, MİLLİ TAKIM, ÖĞRETMEN, SEVDA, ŞAİR, ŞEHİT, ŞİİR, TERÖR, VATAN…) Yazılanlar, şiir kitaplarımdan bazılarıdır. Türkiye’de ne yazık ki milli kültüre destek olanlar çok azdır. İçki, sigara ve kumara milyonları akıtanlar, kitabın değerini anlayamazlar. Yetkililer, sesimize ses vermelidirler. Kültür ve Milli Eğitim Bakanları uyumaktadırlar. Niçin yarışmalar düzenlememektedirler? Bu bakanlıklar sözde değil, özde olmalıdırlar. Şiir, roman, hikâye, makale, deneme yazanların kitapları okuyucularla buluşması gerekir. Benim durumumda olan ve kitap çıkartamayan nice şairlerimiz ve yazarlarımız vardır. Yoktan yere milyonlarca lirayı zevk ve sefaya harcayanlar, millî kültüre ne zaman destek vereceklerdir? Şairler ve yazarlar da mankenlere verilen değer kadar değer beklemektedirler.
Bir şiir kitabını kalemle deftere yazmak, bilgisayara geçmek, sayfa düzenini yapmak, yanlışları düzeltmek, kelimeleri yerli yerine yerleştirmek… Büyük bir sabır ve çaba gerektirmektedir. Bunlar yapıldıktan sonra şiir kitabının okuyucuya ulaşması için paraya ihtiyaç vardır. Benim gibi maddi gücün yerinde değilse, beklemek mecburiyetindesin. Eğer gücünüz yerindeyse, şiiri seviyorsanız, reklâmınızı yaptırmak istiyorsanız bize ulaşınız. Destek olanların şiir kitaplarımın iç karton kapaklarında, renkli olarak tanıtımı olacaktır. Kendinizi, şirketlerinizin tanıtımını ve yaptığınız çalışmaları kamuoyuna istediğiniz şekilde duyurabilirsiniz. Belediye başkanlarının yaptığı icraatlar şiirleştirilir. İl ve ilçelerin en güzel şekilde şiirle tanıtımı yapılır. Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yüzyıllarca yaşamasını Yüce Mevlâ'mızdan diliyor, en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum’ dedi.

BENİM ANNEM MELEKTİ

Benim Annem Melekti Şiir Kitabıma Destek Olur musunuz?

TÜRÜ ŞİİR
112 SAYFA
FİYATI 5 LİRA

Türkiye İçin Geçerlidir.Destek ve Kitap İsteme Adresi: PTT HESAP NO : 8771827

ANNE VE BABALAR,

BELEDİYE BAŞKANLARI-İŞADAMLARI,

Çocuklarınıza-Evlatlarınıza
Kitap Okuma Aşkıyla Tutuşan Gençlere
Alacağınız-Vereceginiz Hediye Kitap Olsun!..

BENİM ANNEM MELEKTİ

Şiir kitabımdan elimde 550 tane kaldı.Bu şiir kitabıma destek bulduğumda bin tane daha başka bir şiir kitabım okuyucularla buluşmuş olacaktır.Şiir kitabıma; şiir kitabımı alarak,yeni çıkartacağım şiir kitabımda isminiz, unvan ve bulunduğunuz ilin adı yazılarak kitabıma destek olabilirsiniz.

Kıymetli Okuyucu,

BENİM ANNEM MELEKTİ!

12 Ağustos 2004 yılında Almanya’da vatanım vatanım diyerek vefat eden biricik annem Merhume Emine Sancak için kaleme alınmıştır.Şiir kitabım tamamen anne şiirlerinden oluşmaktadır.Ne yazık ki ülkemizde milli kültüre destek olacak belediye başkanları,işadamları yok denecek kadar azdır.Varsa bile onlara sesimi duyuramadım.

ŞİİR KİTABIMI ALACAKLARIN DİKKATİNE!

Şiir kitabıma destek olacak okuyucularımız üye oldukları forum sitelerinden adreslerini gönderebilirler.Kitap alacaklar bildirildiğinde adlarına imzalanarak gönderilecektir.

Samsun’un Alaçam ilçesindeki PTT’den kendime bir hesap numarası açtım.Yukarıda ve ismimin üzerinde en altta bu numarayı bilginize sunuyorum.PTT binasına telefon,elektrik parasını yatırmaya gittiğinizde aklınıza geliyorsam, numarayı da bir kağıda yazmışsanız, içinizde kendi annenizin sevgisini taşıyorsanız, şiir kitabıma desteklerinizi bekliyorum.
Şiir kitabım iki şekilde okuyucularımıza ulaştırılacaktır.Tek kişi isteklerde normal posta ile gönderilecektir. Toplu isteklerde ise,PTT kargosu ile şiir kitaplarım verdiğiniz adreslere gönderilecektir.PTT kargo tek kitap ve bir kiloya kadar 5 lira ücret almaktadır.

PTT, hesabıma yatırılan her yüz lira için 1,5 lira ücret almaktadır. Yirmi kişi ayrı ayrı kitap istese ve hesaba para yatırsa, yirmi sefer 1,5 lira yatırması gerekir.Bu da 30 lira eder.Arkadaş olanlar,bir kişi adına hesaba yüz lira para yatırırsa, sadece 1.5 lira vermiş olur.TOPLU İSTEKLERDE PTT YE ÖDENECEK FAZLA PARA İLE 5-6 KİTAP DAHA ALMIŞ OLURSUNUZ.Arkadaş olanlar ya da destek vereceklerin toplu halde posta numarasına para yatırmaları ve kitap istemeleri daha ekonomik olmaktadır.

Bu durum Türkiye için geçerlidir.Almanya ve diğer yabancı ülkelerdeki vatandaşlarımıza kitap göndermek çok masraflı olmaktadır.Bir çare de bulamadım.Forum sitelerinden bu yazımı okuyan yurtdışındaki vatandaşlarımızın Türkiye’de aileleri bulunmaktadır. Onlar vasıtasıyla kitabıma ulaşma imkanına sahiptirler.
Bütün bu duygu ve düşünceler içerisinde günlerinizin mutlu,sağlık ve sıhhatle geçmesini diler,saygı ve sevgilerimi sunarım.

Türkiye İçin Geçerlidir.Destek ve Kitap İsteme Adresi:

PTT HESAP NO : 8771827

HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EĞİTİMCİ-GAZETECİ)