Kütahya'da Katliam Gibi Kaza: 6 Ölü

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
Theİmam
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Kütahya'da Katliam Gibi Kaza: 6 Ölü

Mesaj gönderen Theİmam »

Kütahya'da meydana gelen kazada otomobil ile minibüs kafa kafaya çarpıştı; kazada 6 kişi yaşamını yitirdi.
Kütahya - Afyonkarahisar Karayolunun 28. kilometresinde meydana gelen trafik kazasında 6 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi de yaralandı.

Edinilen bilgilere göre, Antalya'dan akrabalarını ziyaret için Kütahya'ya gitmekte olan Ali Şenel (37) idaresindeki 07 NOD 38 plakalı otomobil, Afyonkarahisar - Kütahya karayolunun 28. km'sinde sürücüsünün kontrolünden çıkarak yolun sağ tarafından bulunan mıcır yola girdi. Buradan da sürücünün direksiyonu tekrar yola çevirmesiyle karşı şeride geçen otomobil, Kütahya'dan Afyonkarahisar'a gitmekte olan Süleyman Yıldırım (19) idaresindeki 43 AU 340 plakalı otomobilin üzerine düştü.

Meydana gelen kazayı gören diğer araç sürücülerinin bildirmesi üzerine kaza mahaline giden sağlık ekipleri, araçtan dışarıya fırlayan yaralılara müdahale etti. Araç içerisinde sıkışan yaralılar için de Kütahya Valiliği İl Afet Müdürlüğü Sivil Savunma Ekiplerini çağırdı.

HAYATINI KAYBEDENLERİN KİMLİKLERİ BELLİ OLDU
Kaza sonrasında 07 NOD 38 plakalı otomobil sürücüsü Ali Şenel (37), eşi Filiz Şenel (32), çocukları Erol (4) ve Eren Salih Şenel (9) ile 43 AU 340 plakalı otomobil sürücüsü Süleyman Yıldırım (19) ve Emine Dereli (48) olay yerinde hayatını kaybetti.

Kazada yaralanan Eyüp Gemi (14), İbrahim Gemi (20) Mustafa Çavdar (19), Havva Dereli (11) ile kimliği belirlenemeyen bir kişi 112 Acil Servis ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalelerinin ardından Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Acil Servisine götürüldü.

Kaza sonrası jandarma tarafından olay yerinde yapılan incelemelerde hayatını kaybeden Filiz Şenel'in üzerinden Tercüman Gazetesi muhabir kimliği çıktığı öğrenildi.

Kazayı haber alan Süleyman Yıldırım'ın babası ve yakınları olay yerine gelerek sinir krizi geçirdi.

Kazada hayatını kaybedenlerin cesetleri Kütahya Belediye Cenaze İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından DPÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Morguna gönderildi.

Kaza sonrası tek şeritten verilen trafik, araçların olay yerinden kaldırılmasından 3 saat sonra normale döndü. Jandarma ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Arkadaşlar Görüntü Paylaşmak İsterdim Fakat Felaket Görüntüler Var Görüntüleri Yinede İstiyen Bana Ulaşabilir