Tecavüze uğrayan minik bebeğin babası konuştu

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
kesanlı_aslan
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Tecavüze uğrayan minik bebeğin babası konuştu

Mesaj gönderen kesanlı_aslan »

Temizlik işçisi baba, anne Fadime B. için ' O bir şeytandır' dedi.

Televizyonu ve radyosu olmayan bir bekar evinde çok zor koşullarda yaşadığını söyleyen adam, anne Fadime B. için ' O bir şeytandır' dedi. Gazeteyi okurken elleri titremeye başlayan Muharrem B. 'Bu olayın tek sorumlusu halen nikahlı gözüktüğüm Fadime B.'dir' dedi.

BENİ SEVGİLİSİNE DÖVDÜRTTÜ

Yaklaşık 18 yıl önce Fadime B. ile severek evlendiğini söyleyen Muharrem B., 'Evliliğimizin ilk yıllarında çalıştığım temizlik şirketinde işe girdi. Ben gündüz o ise gece çalışıyordu. Evliliğimizin ikinci yılında dedikodular çıkmaya başladı, davranışları değişti. Çalışmasına izin vermiyordum ama eve geldiğimde eşimi bulamıyordum. Evliliğimizin dokuzuncu yılında bir oğlumuz oldu. Adını T. koymuştuk. Çocuk bir yaşına basmadan cebimdeki paralar ve telefonumu alıp kaçtı. Bebeğe bakmadığı için oğlumu yuvaya vermek zorunda kaldım. Daha sonra eve gelen eşim yemin edip bir daha kaçmayacağını söyledi. Bu kez de Bilal isimli bir kişi ile birlikte olmaya başladı. Ben işe gittikten sonra Bilal'in evine gittiğini öğreniyordum' dedi. İkinci kez aldatan eşinin kendisini sevgilisine dövdürttüğünü söyleyen adam, 'Fadime bir yıldır eve gelmiyordu. Bu adamla berabermiş, hamile kalmış. İş yerime giderek vizite kağıdı çıkarmış ve bu adamdan olan çocuğu benim sigortamla hastanede doğrup nufus kaydını üzerime geçirmiş. Yeni doğan bebeği Çay Mahallesi Karakolu önüne bırakmışlar. Bu çocuk da Karşıyaka Çocuk Yuvası'nda kalıyor. Hatta bu adam beni bir kere dövdü ardından da eşime tek söz etmem halinde beni daha kötü döveceğini söyledi' iddialarında bulundu.

NÜFUSUMA KAYDETTİRMİŞ

Resmi kayıtlara göre halen eşi olan Fadime B. ile son 5 aydır görüşmediğini belirten Muharrem B., 'Eşim son olarak kaçtığında Mehmet Demirci isimli bir şahıs ile 2 ay birlikte olmuş. Bu ilişkiden N.N.B. dünyaya geldi. Eşim yine benim sigortam üzerinden hastaneye yatarak doğumu gerçekleştirmiş. Aile büyüklerinin devreye girmesiyle birlikte kendisiyle bebek daha 2 haftalık iken barıştık. Ancak, çocuğun kimliğine baba olarak benim adımı yazdırdığını bilmiyordum. Dnu sevdiğim için her şeyini affetmiştim. Bebeği kendi öz çocuğum gibi sahiplendim. İşten geldikten sonra onu kucağıma aldığımda bütün yorgunluğum gidiyordu. Bebek 4 aylık iken eşim, cebimde bulunan 600 YTL maaşımı ve cep telefonumu alıp yine kaçtı. Birkaç ay bir arkadaşının yanından kalmış. Son 5 aydır kendisinden hiç haber almadım' diye konuştu.

'Köpek yavrusuna sahip çıkıyor ama o çıkamadı'

BEBEĞE yapılan işkencelerin tümünün halen evli görüldüğü Fadime B.'ye yapılmasını isteyen Muharrem B., 'Bu olayın bana göre tek sorumlusu eşimdir. Sokaktaki köpek bile yavrusuna sahip çıkıyor. Bu çocuk günlerdir işkence görmesine rağmen nasıl bunu fark edemiyor. Vucudundaki işkence izlerini nasıl göremiyor. Jandarmaya veya polise gidebilirdi. Eğer kaçıp yanıma gelseydi yine kendisini affeder ve hem bebeğe hem de ona bakardım. Bebeğin işkenceye maruz kalmasına ve tecavüz edilmesine göz yumdu. Bana göre Yılmaz V. kadar eşim de suçludur. Sahte gözyaşı dökerek kendini affettirmeye çalışıyor. Şu olaylardan sonra kendisinin bir şeytan olduğunu anladım. Şimdi kendimden nefret ediyorum. Fadime B. herkesi kandırabilir ancak, beni asla kandıramaz' dedi.