Hrant Dink öldürüldü

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

[/quote]Takma admın ne olacağının da seni ilgilendirmediğini düşünüyorum.[/quote]

:deli: :deli:

Kullanıcı avatarı
5LaTiFinHo8
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen 5LaTiFinHo8 »

merhaba arkadas lar sıte daha yenı üye oldum

hemen bu konu gözüme carptı arkadaslar

bu hrant mı mırantmı adı neyse resmen serefsızdır bu kesın sımdı dıyeceksınızkı ölünün arkasından konusmayın adam bızım kanımıza pıs kanı dıyor ya
sonrada türkıye bızım vatanımız kendı türk vatandasını korumuyor yanı okadardamı 360 derece döndük ya arkadaslar okadarmı

bır askerımız sehıt olsa bukadar haykırmazlardı ama bır ermenı köpoegı ölünce aylardır
medyadan cıkmıyor

sımdı gelelım bızım medyaya

türkıye medyası resmen türklükten cıkmısdır bu kesın
adamlar hrantı daaa göklere cıkarmak ıcın elınden gelenı yapıyorlar yanı helal olsun onlara ama ben onları türk olarak saymıyorum daha dogrusu müslüman olarak

dün euro star da objektıv programına baktım oraya bır yazar katıldı adamı dınledıkce cıldırdım yaaa dınledıkce

hranta dava acan adam dıyorkı adam vatanımıza türkıyemıze kanları bozuk pıs kananlı dıyor sızde halen hrantın avkatı gıbı davranıyorsunuz

adamda dıyorkı murat hakanmı adı neyse
hrant öyle demek ıstememıs
yanlıs anlasılmıs
bütün kaıelerı okursanız anlarsınız dıyor
türk olmakla gurur duyuyormusda
ve yanlıs anlasılmıs dıyor ...

sonra orda bır kadın vardı yanı ona helal olsun türk ama ınancı hrıstıyan helal olsun vallaha kadına dıyorkı sızın dedıklerınız bır senaryo kendı kafanızda ürettınız senaryo

hrant dınkın kızı bır repoärtaj da aynen söyle dıyor

bababmı öldürdünüz sımdı kanlarınız dahadamı temız oldu

arkadaslar bu nedemek ya
ınsanı kendılerını öldürmeye resmen zorluyor bu serefsız ermenıler

yanı arkadaslar lütfen bunlara kanmayın ya ermenı ermenıdır
ben ermenı ne degılım ben hrantta degılım
ben allaha sükür bır türklüm ve müslümanım ben bununla gurur duyarım hrantla degıl

.....

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

5LaTiFinHo8, sayın yeni üye yaşın kaçtır bilmem ama ermeni köpekleri diye söz etmen çok salakça. ne alıp veremediğin var onlarla. ermeni soykırımı yok diyor anlatmaya çalışıyor türkiye kendini dünyaya senin gibi neyi düyü belirsiz kişiler ermeni köpekleri diye söz ediyor. esas senin gibilerin amacın nedir ben onu anlamıyorum ama iyi bişiy yapmaya çalışıyosan yanılıyosun. pekte iyi niyetli bi yazı değil yazdıkların. yorum yorumdur ama o hakkınıda düzgün kullan bari. bize türk köpekleri demelerini bizler nasıl istmezsek sende ağzından çıkanlara dikkat et. burda hrant ı savunuyomuş gibi bi anlaşılma olmasın. öle bişiy yapmıyorum. evet haklısın ölen şehitlerimizin cenazeleri bu kadar abartı dolmuyor. orda haklısın ama laflarımıza dikkat edelim.

Kullanıcı avatarı
medcezir85
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen medcezir85 »

mavigitar sen ermenimisn be nesin ne savunuyon ermeniler köpek kadar bile değerli değil 5latifinho8 arkadaşımız olayı çok güzel açıklamış helal olsun ben onun kadar takip edemedim ama sen al eline gitarını çal bir dahada ermenileri savunma bana ermenilere köpek diye ne salak diyen en büyük salaktır noktayı koyuyorum birdaha burda ermenilerin ve vurulan herkiimse adı beni ilgilendirmiyor onun savunulmasını istemiyorum.

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

medcezir85 yazdı:mavigitar sen ermenimisn be nesin ne savunuyon ermeniler köpek kadar bile değerli değil 5latifinho8 arkadaşımız olayı çok güzel açıklamış helal olsun ben onun kadar takip edemedim ama sen al eline gitarını çal bir dahada ermenileri savunma bana ermenilere köpek diye ne salak diyen en büyük salaktır noktayı koyuyorum birdaha burda ermenilerin ve vurulan herkiimse adı beni ilgilendirmiyor onun savunulmasını istemiyorum.

biriyle *aşşak geçmek istiyosan aynaya bak kendinle geç. hayır ben türküm. senin komutlarına göre yorum yapmıcam burda. olayı neden gitara bağladın yapacak başka muhabbet yok yani. sığ kafalılar :!: uyarıcaksanda doğru düzgün uyar. öbür türlü bi yere varamazsın.

Kullanıcı avatarı
DEMİR_7252
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DEMİR_7252 »

Türkiye karışmadı bizim forumun karıştığı kadar bune yaa ... :nono:

Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi

Mesaj gönderen Fatma Anne »

Birbirinize hakaret edecek kadar ne var :mad: Daha fazla bu konuda hakaret içeren birbirinizi kırıcı kelimeler sarfederseniz başlığı kilitlemek zorunda bırakırsınız beni :nono:

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Bu konuda bir daha ağır mesaj yazılırsa bu başlık kilitlenir...

Kullanıcı avatarı
medcezir85
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen medcezir85 »

Arkadaşım sen ermenilere laf atanlara salak dersen ben ağzımı açarım ister başlığı kilitleyin isterseniz beni siteden atın ama ben bu adama kıl oldum birde sığ kafalıyım varmı gelde aç kafamı adama bak ya öğüt vermeye çalışırken bile hakaret ediyor sonrede tantana yapıyor bi kop ya

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

yahu anlamak istemiyorsan ben ne yapayım. başlık ne? hrant dink mefta! ilk gelen cvp zaten adamı sevmezdim iyiki ölmüş dendi. bende dedim adamı sev yada sevme konu o deil. türkiye üzerinden oyun oynanıyor! elemanın teki çıkmış ermeni köpekleri diye saydırmış şimdi bu konuda ermenilerin köpekliğini mi tartışıyoruz. hem burda durup dururken neden köpek diye hitap ediyosun. bende adamı tanımazdım bi iki kere tv de katıldığı programları izledim o kadar. ben de Türküm adamı svunduğum fln da yok. ben adamı savunmuyorum dediğim halde hala bana sen ermenimisin?! sen adamımı savunuyorsun? diye bana ötüyorsun kuş gibi. konuyu bu vaziyete getirenler belli! üzgünüm ama anlayışında bi problem kardeş :!:

Kilitli