ben ermeni değilim,ben hrant da değilim

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
aybik
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

ben ermeni değilim,ben hrant da değilim

Mesaj gönderen aybik »

Bir grup neyin nerelere gideceğini bilemeyen insan.hrant dink in öldürülmesini protesto amaçlı hepimiz ermeniyiz yazan pankartlar açarak olayı provake etmeye çalışıyorlar.ben ermeni değilim ben hrant da değilim.10 000 kişi arkadaşlar az değil.ülkedeki azınlığa bu kadar göz yumarsan soykırım fln herşey demeye cesaret eder bu insanlar.
birde azınlık olmayan insanlar yani kendi öpöz vatandaşımız da bu olaya katılıyor.bunları yazarken bile sinirleniyorum.yazık ya.
öldürülsün iyi olmuş demiyorki kimse ama bu olayda çarptırılmaya ve bazı şeylere göz yummaya gider.ayrıca soykırımın gündemde olduğu günlerde bunların yaşanmasıda cidden beni düşündürüyor.
fikirlerinizi bekliyorum.lütfen yazın

Kullanıcı avatarı
Bozkurt
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Re: ben ermeni değilim,ben hrant da değilim

Mesaj gönderen Bozkurt »

aybik yazdı:Bir grup neyin nerelere gideceğini bilemeyen insan.hrant dink in öldürülmesini protesto amaçlı hepimiz ermeniyiz yazan pankartlar açarak olayı provake etmeye çalışıyorlar.ben ermeni değilim ben hrant da değilim.10 000 kişi arkadaşlar az değil.ülkedeki azınlığa bu kadar göz yumarsan soykırım fln herşey demeye cesaret eder bu insanlar.
birde azınlık olmayan insanlar yani kendi öpöz vatandaşımız da bu olaya katılıyor.bunları yazarken bile sinirleniyorum.yazık ya.
öldürülsün iyi olmuş demiyorki kimse ama bu olayda çarptırılmaya ve bazı şeylere göz yummaya gider.ayrıca soykırımın gündemde olduğu günlerde bunların yaşanmasıda cidden beni düşündürüyor.
fikirlerinizi bekliyorum.lütfen yazın

çook haklısın kardeşş öyle yapıp soykırımı gündemden düşürmemeyi planlıyolar

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

beyoğlunun arka sokaklarında CANSU isimli bir travesti öldürüldü.cuma günü hep birlikte cenaze törenine gidip hepimiz CANSUYUZ hepimiz *BNEYİZ diye yuruyuş yapalım .(yollayın herkese madem hrant dinke yapılıyor CANSUYADA yapılsın)

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

ya bu olayın arkasında ABD olbılır dıe dusunuyorum hrant dınk suıkastını gosterıp ermenı soykırımı wardır dıecekler bence...

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

Y4HY4 yazdı:ya bu olayın arkasında ABD olbılır dıe dusunuyorum hrant dınk suıkastını gosterıp ermenı soykırımı wardır dıecekler bence...
bende aynı şeyi düşünüyorum ;)
bu pankartları kınıyorum :madman: :mad:

Bu memleket tarihte Türktü, halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
M.Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
aybik
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen aybik »

arkadaşllar yazdığım gibi süreklli provakaston amaçlı işler dönüyor. teşekkür ederim cevaplarınız için başka yorumlarda bekliyorum

Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi

Mesaj gönderen Fatma Anne »

Ne Mutlu, Türküm Diyene :!:

Kullanıcı avatarı
meyra
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen meyra »

koala yazdı:Ne Mutlu, Türküm Diyene :!:

Fazla söze ne gerek işte onlara gereken cevabı koala vermiş
Ne Mutlu Türküm Diyene =D>

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

ya bıraksınlar bu işleri ermeni soykırımıymış...

kimi kandırıyonuz be... bu yüzsüz batı hasta ediyor beni ... ben soykırım yapmadım kaldı kı yapsam bile o eli kanlı pislikler mi yargılayacak beni?

siyasi boşluğun sonuçları bunlar o vekiller kendi ceplerini dolduracaklarına biraz kendi işleriyle uğraşsalar...

mavigitar fikir süper şerefsizim mersin den çıkıp gelesim geliyor...

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

aybik, seni vatan millet bölümüne de bekleriz...