Kurtlar Vadisi Terör yayından kaldırıldı...

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

emre, bu proğramın suçu değil o insanları yetiştiren daha doğrusu yetiştiremeyenlerin suçu...

insanlar gerçek ile yapay arası farkı ayıramıyorsa bunu yasaklarla sağlayamayız...

volkan beraber gidelim ben diyarbakı, şırnak falan istiyorum....
En son AsilKan tarafından 17 Şub 2007 [ 23:26 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Değerli emre abi,

Söylediklerinde haklısın sana katılıyorum. Zaten bu dizinin kapanma sebebi dizinin Kurtlar Vadisi ekibi tarafından hazırlanmış olması..

Kurtlar Vadisi ilk dizisinde, gerçekten bazı şeyler abartılıyordu. Kurtlar Vadisi mafya dizisine böyle bir yasak gelse kızar, ama hakverirdim. Orda şiddete özendirme vardı..Kafa kesmeler, el yakmalar, parmak koparmalar.. Bunlar hoş olmayan şeyler..

Ama Kurtlar Vadisi Terör kesinlikle böyle düşünülmemeli. Buradaki şiddet normal bir aksiyon filmindeki şiddetten fazla değildi ki? Bana kalırsa burada RTÜK yanlış yaptı. Kurtlar Vadisi'nin belki de en yararlı olabilceği pozisyonda gösterimine izin verilmedi.

Yani Kurtlar Vadisi'ne ön yargılı davranıldı.. Ben buna kızıyor ve RTÜK'ü tamamen haksız buluyorum.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

bende Gökl-l@N gibi düşünüyorum milli bilincimizi uyandıracak her türlü şeyi yok etmeye çalışıyorlar RTÜK sadece görünen öge...
Türkiyemizi bölmeye, köreltmeye çalışanları lanetliyorum ve bunlara yardımcı olanları ise kınıyorum, doğruları yanlış yanlışları doğru gibi gösterenlere ve bu zihniyetleri destekleyenlere de yazıklar olsun... :mad:

Kullanıcı avatarı
emre
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen emre »

winniethepooh yazdı:insanlar gerçek ile yapay arası farkı ayıramıyorsa bunu yasaklarla sağlayamayı...
..

Tam bu yazıda özetlemişsin.Maalesef lise çağlarında olup ta Kurtlar Vadisi veya başka dizilere özenip gerçek hayatına adapte etme veya onlar gibi yaşayan insanlar var.

Söylediklerinde haklısın sana katılıyorum. Zaten bu dizinin kapanma sebebi dizinin Kurtlar Vadisi ekibi tarafından hazırlanmış olması.

Bu dediğin haklısın Volkan.

Ama şu var bu ara gerek gazetelerde gerekse TV de çeşitli söylentiler dönüyor.Artık bu söylenenlerin hangileri gerçek...zamanla ortaya çıkacak galiba.
Bu gün kü Akşam gazetesi (17.02.2007)
Resim
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Basında söylenen bir söylentiye görePana Film;
Filmin Internet ortamında yayını
DVD olarak piyasa sürme
Sinema Filmi
seçeneklerinden birinden yapmayı düşünüyormuş.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Evet emre abi zaten Pana Filim bunu açıkladı.. İşte ben vadiyi bekiliyordum izlemek için. O da ne bir yazı akıyor Televizyonda baştan sona okudum..

RTÜK'ün yayınlarını engellediğini ve herşeye rağmen senin dediğin gibi sanal ortamda, DVD lerle, sinema filmiyle bu hedeflerini gerçekleştireceklerini açıkca söylediler..

Bana kalırsa da yapsınlar yani..

Yukarıdaki haberi de okudum tamamen saçmalık ya. Madem sansür uygulamdınız niye yayınlanmıyor dizi ya..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

vallahi bi dönemde dallas vardı.... bonanza vardı.....yalan rüzgarı vardı.....onlara özenilmemişti de kurtlar vadisi olunca mı özenildi. bence dizilere suç bulacağına sistem kendini bir kontrol etsin. bu iş tıpkı okullarda kameralı cep telefonu yasağı gibi bişey oldu. hani bir ay kadar önce bir okulda sınıta çekilen videolar yayınlanmıştı sonra bunlara engel olmak yerine telefonu yasaklamışlardı ayıbımız ortaya çıkmasın diye...eğer gençler bunun bir film olduğunu anlamayacak kadar boşsa artık başka şeyler yapmanın zamanı gelmiştir.....

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

çok bişi demeye gerek yok. yazık oldu kurtlar vadisine. internet üzerinden mi izlenecek ne yapılcak bilmiyorum ama eğer o şekildede yapsalar gene iyi. :!: :!: :!:

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

ya bu ısın ozetı bazı gercekleri kımse gormesın mıllet uyanmasın degıl mı?

bu diziyi kaldıranların bazı cıkarları acık...

Kullanıcı avatarı
system_kostebek
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen system_kostebek »

kaldırılması kötü olmuş