Mumcu: Erdoğan'ın çağrısı olumlu

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
DMücahit
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DMücahit »

Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Anayasa değişikliği önerisine olumlu yaklaştı.

Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Anayasa değişikliği önerileriyle ilgili olarak, ''Başbakan'ın çağrısı son derece olumludur. İşi ele almışken YÖK reformunu da yapmalıyız'' dedi.

Mumcu, Başbakan Erdoğan'ın Anayasa değişikliği teklifi ve seçim tarihi ile ilgili açıklamalarına ilişkin olarak, ''Bu çağrı benim çağrım. İki yıldır tekrar ettiğim çağrıdır'' ifadesini kullandı. İki sene önce Başbakan'a yazdığı mektupta, Erdoğan tarafından bu akşam dile getirilen değişikliklerden ''eksik olanın sadece YÖK reformu olduğunu'' ifade eden Mumcu,

''İşi ele almışken YÖK reformunu da yapmalıyız. Biz her şeyi göze almaya razıyız. Türkiye'nin geleceği demokrasiden başka bir yerde değildir'' diye konuştu. Erkan Mumcu, ''Başbakan'ın çağrısı son derece olumludur. Beni üzen, bu noktaya hiç bedel ödemeden gelecekken ağır bedeller ödeyerek gelebilmiş olmamızdır. Artık millet kendi Cumhurbaşkanını kendi iradesiyle seçecektir. Milletime hayırlı, uğurlu olsun'' dedi

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

guzel reform walla =D>