Laguna 2 Teyp Kapağı Tamiri (Resimli Anlatım)

Her türlü modifiyeli araçlar bu bölümüzde...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Laguna 2 teyp kapağı bozulması Laguna 2 seri araçların kronik problemlerinden biridir. Kapağı sert tutan mekanizma çok kolay kaçabildiği için genelde bozuk halde kullanır herkes :)

Yukarıdaki Yay açıldığında 20 cm kadar uzunluğunda oluyor, inanılmaz şekilde sert, açarken parmağınızı kaptırmamak için dikkat edin.

Resim

Resim

Alttaki resmin tam ortasında yer alan ve derinlemesine giden kanalın içine yerleştiriliyor. Yayın görünen ucu, plastik dişlilerden oluşan bir mekanizmaya takılıyor. Sonuç olarak, göğüsün sökülmeden bu yayın takılabilmesi mümkün görünmüyor.

Resim

Önemli Uyarı: Yayı takmak için göğüsü sökme işine girişmeden önce, kapağın tırnaklarının ve diğer aksamının sağlam olduğundan emin olunuz. Bu kadar büyük zahmetten sonra özellikle tırnaklar hasarlı ise kapağınız sürekli açık kalabilir. Yayı bulup, yaptırdıktan sonra pişman olunabilir ve tekrar sökülmesi gerekebilir. İncelediğim kadarıyla tırnaklar çok basit ve kırılmaya müsait.

<ALINTIDIR> : YOLDURUM.COM

Anahtar Kelimeler: laguna 2 teyp kapağı tamiri, laguna 2 teyp kapağı yayı, laguna 2 teyp kapağı mekanizması, laguna 2 teyp gizleme kapağı, teyp kapağı kapanmıyor, teyp kapağı gevşek, teyp kapağı bozuk, laguna 2 radyo kapağı, laguna 2 cdçalar kapağı

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
memoweb
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen memoweb »

güzel çalışma saol kardeş

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Rica ederim ben teşekkür ederim.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
af777
Acemi Üye
Acemi Üye

Re: Laguna 2 Teyp Kapağı Tamiri (Resimli Anlatım)

Mesaj gönderen af777 »

resimi anlatımı görüntülüyemiyorum 05319629262 numaralı telefonda watsaptan paylaşmanız mumkunmu