Hayalinizdeki araba hangisi?

Her türlü modifiyeli araçlar bu bölümüzde...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşlar hayalinizdeki arabayı söylemenizi istiyorum ama öyle abartıya kaçmayalım lütfen. Yani böyle gerçekten almayı düşündüğünüz ve hayalini kurduğunuz bi araba mutlaka vardır. Yoksa gidip Ferrari'leri, Porshe'leri getirmeyin önümüze...

Bakalım neymiş hayalinizdeki araba? :)

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Okulu da bitirdim o yüzden acemiliğimi atacak ve modifiye hevesimi alacak bir araba almak istiyorum. Sıfır bulmamın imkanı yok ama biraz temiz olması kafi. Gerisi bana kalmış zaten. Fotoğraflarda poz alınacak bir araba modifiye etmek istiyorum. :D O yüzden ilk tercihim;

Renault Laguna

Resim

Daha sonra ise rüyalarıma kadar giren bir araba var ki zengin olur da alırsam gözüm açık gitmeyeceğim. Sadeliği yakışıklı olan bu arabaya hiç modifiyeye gerek yok. Camlar siyah olsun kafi. (resimdeki gibi) Küçüklüğümden beri hayalimdeki arabadır o. Hangisi mi?

Volkswagen PASSAT

Resim
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
swashbuckler
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen swashbuckler »

Benim yok açıkçası,arabaları sevmiyorum,evlenince hatun kişiye bir araba alırız,o beni getirir götürür:)
Araba değil de,şöyle güzel bir Kar98 Mauser'im olsaydı duvara asar bakar bakar ağlardım mutluluktan:D:D:D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

swashbuckler yazdı:Benim yok açıkçası,arabaları sevmiyorum,evlenince hatun kişiye bir araba alırız,o beni getirir götürür:)
Araba değil de,şöyle güzel bir Kar98 Mauser'im olsaydı duvara asar bakar bakar ağlardım mutluluktan:D:D:D

İlahi... :D

Kar98 Mauser dediğin bi silah galiba. Arabadan pahalı olmasa gerek. :D
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

Ben bu soruna şöyle cevap vereyim soran sen olduğun için ...

:tuh: :tuh: :tuh: :tuh: :tuh:

Başkası olsaydı yazardım ama abin ve sen için ancak bu şekilde cevap vermek geldi içimden... :((

BAHARI BEKLEYEN KUMRULAR GİBİ BENDE BEKLİYORUM NAPAYIIM

:lutfen: :lutfen: :lutfen: :lutfen: :lutfen:
En son GS Rh (+) tarafından 22 Tem 2009 [ 20:54 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

GS Rh (+) yazdı:Ben bu soruna şöyle cevap vereyim soran sen olduğun için ...

:tuh: :tuh: :tuh: :tuh: :tuh:

Başkası olsaydı yazardım ama abin ve sen için ancak bu şekilde cevap vermek geldi içimden... :((

:lutfen: :lutfen: :lutfen: :lutfen: :lutfen:

Buradan da anlaşılıyor ki Passat :D
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen BHR »

Resim

CITROEN C4 gerçekten hayallerimdeki araba ama almak kısmet olur mu bilmem.Ama arabam olursa rengi siyah olsun çok istiyorum :D

Kullanıcı avatarı
swashbuckler
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen swashbuckler »

VSaBaH, Arabalar feda olsun ona:D 70 yıllık mauser, bugün bul bir tane,atmazsa dipçiğini vur kafama:D
Bizim hatun kişiye sordum,citroen c5 istiyomuş...Pederin araba,ucuza kapatıcam işi:D:D:D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

swashbuckler yazdı:VSaBaH, Arabalar feda olsun ona:D 70 yıllık mauser, bugün bul bir tane,atmazsa dipçiğini vur kafama:D
Bizim hatun kişiye sordum,citroen c5 istiyomuş...Pederin araba,ucuza kapatıcam işi:D:D:D

Ya Hasan var ya hastayım şu yorumlarına :D

Neyse MSN toplantısına geç kalacağız. Oraya bi uğrayalım bakalım.
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

Aynen öyle ablacım ilk görüşte aşk bu olsa gerek ... :heh:
Düşün 3 le viraj alcak cesaretim var (taki abin çıldırmış gibi el frenini çekene kadar) amaa..Passatın yanından bile geçmeye cesaretim yok birgün benim olursa çok ciddiyim gidip gizli kalp falan var mı diye baktırıcam önce inanılmaz bi hayranlığım var .... :oley:
Allah sonumu hayır etsin ne diyim... :(