1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Laguna 2 Teyp Kapağı Tamiri (Resimli Anlatım)

Gönderilme zamanı: 07 Eyl 2014 [ 10:40 ]
gönderen VSaBaH
Laguna 2 Teyp Kapağı Tamiri (Resimli Anlatım)

Laguna 2 teyp kapağı bozulması Laguna 2 seri araçların kronik problemlerinden biridir. Kapağı sert tutan mekanizma çok kolay kaçabildiği için genelde bozuk halde kullanır herkes :)

Yukarıdaki Yay açıldığında 20 cm kadar uzunluğunda oluyor, inanılmaz şekilde sert, açarken parmağınızı kaptırmamak için dikkat edin.

Resim

Resim


Alttaki resmin tam ortasında yer alan ve derinlemesine giden kanalın içine yerleştiriliyor. Yayın görünen ucu, plastik dişlilerden oluşan bir mekanizmaya takılıyor. Sonuç olarak, göğüsün sökülmeden bu yayın takılabilmesi mümkün görünmüyor.

Resim

Önemli Uyarı: Yayı takmak için göğüsü sökme işine girişmeden önce, kapağın tırnaklarının ve diğer aksamının sağlam olduğundan emin olunuz. Bu kadar büyük zahmetten sonra özellikle tırnaklar hasarlı ise kapağınız sürekli açık kalabilir. Yayı bulup, yaptırdıktan sonra pişman olunabilir ve tekrar sökülmesi gerekebilir. İncelediğim kadarıyla tırnaklar çok basit ve kırılmaya müsait.

<ALINTIDIR> : YOLDURUM.COM

Anahtar Kelimeler: laguna 2 teyp kapağı tamiri, laguna 2 teyp kapağı yayı, laguna 2 teyp kapağı mekanizması, laguna 2 teyp gizleme kapağı, teyp kapağı kapanmıyor, teyp kapağı gevşek, teyp kapağı bozuk, laguna 2 radyo kapağı, laguna 2 cdçalar kapağı

Laguna 2 Teyp Kapağı Tamiri (Resimli Anlatım)

Gönderilme zamanı: 12 Eyl 2014 [ 16:28 ]
gönderen memoweb
güzel çalışma saol kardeş

Laguna 2 Teyp Kapağı Tamiri (Resimli Anlatım)

Gönderilme zamanı: 20 Oca 2015 [ 14:25 ]
gönderen VSaBaH
Rica ederim ben teşekkür ederim.

Re: Laguna 2 Teyp Kapağı Tamiri (Resimli Anlatım)

Gönderilme zamanı: 21 Şub 2020 [ 10:18 ]
gönderen af777
resimi anlatımı görüntülüyemiyorum 05319629262 numaralı telefonda watsaptan paylaşmanız mumkunmu