Araç Cam Çiziklerine Kesin Çözüm!

Her türlü modifiyeli araçlar bu bölümüzde...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

>

Sabah aracımın camındaki buzları sıyırmaya çalışırken camı çizdiğimi farkettim. Bir hayli belli bir çizikti. İnternette çok araştırma yaptım ancak net bir bilgi bulamadım. Sonra camcımın önerdiği bi yere gittim ve çizikleri %95 oranında kaybetti... Dışarıdan bilmeyen biri baksa çizildiğini kesinlikle farketmez.

İnternette çok açıklama yapılmış ama kimse sonuç hakkında net bir bilgi vermemiş. Ben denedim ve sonuç aldım.

İŞTE ÇÖZÜMÜ;

!
İşte kullandığı ürün tam olarak buydu;
Resim

!
UYGULAMASI;
  • Ürünü az miktarda Polisaj Süngeri üzerine dökünüz. (Sonax 493300 nolu sünger öneriliyor)
  • Polisaj makinası ile 1000 devirde 10 kg basınçla cam üzerine uygulama yapınız.
  • Sünger kurumaya başladığında süngeri ıslatınız.
  • Her cam üzerine azami 15 - 30 dakika arasında uygulama yapınız.
  • Uygulama tamamlandıktan sonra ince mikrofiber bez ile temizleyiniz.

X
  • Çizikler tırnakla hissedilmeyecek derinlikte ise çözüm olduğu söylendi.
  • Uygulama en az yarım saat sürmeli. Şayet azalmamışsa tekrar denenmeli.

ANAHTAR KELİMELER: cam üzerinden çizik giderme, cam çizikleri nasıl giderilir, araç cam çiziği giderme, sonax çizik giderici kullananlar

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Araç Cam Çiziklerine Kesin Çözüm!

Mesaj gönderen VSaBaH »

Nerede yaptırdığımı merak edenler için;

NUR OTO KUAFÖR
İlbade Mah. Bakırlı Kavşağı No: 165 (Uğurlu Oto Cam Yanı ) DENİZLİ

Resim

Denizli Cam Çizik Giderici, Denizli Cam Çiziklerini Giderme, Denizlide cam çiziklerini gideren yer, Denizli cam çizik tamiri
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim