Yılın En İyi 4x4'ü Seçildi

Her türlü modifiyeli araçlar bu bölümüzde...
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Hyundai Santa Fe, ABD'nin önemli otomotiv bilgilendirme ve alım satım kurumlarından Autobytel'in yaptığı 'Editörlerin Seçimi Ödülleri'nde '2007 Yılının En İyi 4x4'ü' seçildi.

Santa Fe, kendi segmentinde de 'Yılın En İyi Yeni 4x4'ü' ödülünü kazandı.

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Autobytel Editors' Choice Awards'da (Editörlerin Seçimi Ödülleri) , tecrübeli otomotiv gazetecileri tarafından 2007'nin en iyi yeni otomobilleri seçildi.

Hyundai Motor Amerika Stratejik Planlama ve Ürün Gelişimi Başkan Yardımcısı John Krafcik, "Santa Fe'nin de, sıkı bir rekabetin yaşandığı pazarda en iyi araç seçilmesinden gurur duyuyoruz" dedi.

Autobytel Editors' Choice Awards ödülleri, Amerika'da satılan her segmentteki binek otomobilin değerlendirilmesi sonucu sahiplerini buluyor.

Kullanıcıların çok geniş bir seçeneğe sahip olduğu bu pazarda, her geçen gün yeni segmentler ve yeni otomobiller yaratılıyor.

Autobytel bünyesindeki gazeteciler, 2007 yılına ait en iyi araçları belirlerken konfor, tasarım, kalite, performans ve genel özellikleri değerlendirmeye alıyor.

Bu değerlendirmelerin sonucunda tüm araçların, ait olduğu segmentler içindeki yeri belirleniyor.

Daha sonra binek otomobil, 4x4 ve Amerikan pick-up modelleri arasında da tüm segmentlerdeki araçlar arasından en iyileri seçiliyor.

Kullanıcı avatarı
system_kostebek
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen system_kostebek »

paylaşım için saol da bu 4x4 10 basacak 4x4 ler de var. :D :D :D