Doktor Fıkraları

Fıkraları paylaşma yeri...
Kullanıcı avatarı
Dogukan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Doktor Fıkraları

Mesaj gönderen Dogukan »

Beyler İlk Önce Şunu Belirteyim Hepsi [Alıntıdır]

Adamin biri doktora gitmis.Doktor muayene etmis ve bizimki sormus:

-"Ne oldu doktor bey? Ne kadar ömrüm kaldi?" Doktor cevaplamis:

-"10" Bizimki de

-"Ne 10'u doktor bey, gün mü, ay mi sene mi?" Doktor:

-"9, 8, 7, 6...."

Kullanıcı avatarı
Dogukan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Dogukan »

Doktor telefonda yakaladigi hastasina:

- Tahliller belli oldu, demis, sana bir kotu, bir daha kotu haberim var.

- Nedir kotu haber?

- Maalesef 1 gunluk omrunuz kaldi.

- Peki daha kotu haber nedir?

- Size 24 saattir ulasmaya calisiyorum, anca buldum...

Kullanıcı avatarı
Dogukan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Dogukan »

Doktor, muayenehaneye ilk kez gelen hastadan 50 bin, sonraki muayenelerde 30 bin lira aliyordu. Bunu ögrenen Kayserili, muayeneye ilk gidisinde:

- Iste yine geldim doktor bey dedi.

Doktor soyunmasini söyledi. Muayene etti, ücretini aldi:

- Saliginiz düzeliyor. Ayni ilaclari kullanmaya devam edin!

Kullanıcı avatarı
Dogukan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Dogukan »

Kadın doktora gittikten sonra eve geldi ve kocasına müjdeyi verdi:
- Hamileyim!
Adam şaşkınlık içerisinde:
- İmkansız!.. Ben hep dikkat ederim...

Emin olmak için doktoru ziyaret etti:
- Anlayamıyorum doktor, dikkat etmiştim.

- Bakın bayım... Bu araba kullanırken dikkat etmeye benzer. Siz dikkat edersiniz ama başkası gelip çarpar!..

Kullanıcı avatarı
Dogukan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Dogukan »

Bunalima giren rahip, ruh doktoruna gitti. Doktor, uzun uzun dinledi ve tedaviyi soyledi:

"Birkac gun icin uzerinden bu elbiseleri cikar.. Alelade insanlar gibi giyin. Buyuk sehre git. Keyfince yasa.."

Rahip atladi gitti Londra'ya.. Guzel yemekler yedi, guzel filmler, muzikaller izledi. Sonunda bir gece bir topless bara ugradi..

Masanin basina bikinisinin sadece alti olan bir harika sarisin geldi..

"Ne icersiniz peder?.."

Rahip panikledi..

"Nereden anladiniz?" diye sordu telas icinde..

"Bakin" dedi garson kiz.. "Ben Rahibe Teresa.. Benim doktorum da ayni.."

Kullanıcı avatarı
Dogukan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Dogukan »

Yetmişlerinde bir çift.. Doktora gelmişler..

"Doktor" demişler.. "Sevişirken bizi izler misiniz?" Doktor şaşkın bakmış.. Demek bir sorunları var. Tıp adamı olarak yardım etmek zorunda..

"Peki" demiş.. Çift yatağa uzanmış.. Doktor izlemiş ve teşhisini bildirmiş:

"İkiniz de gayet sağlıklısınız. Sevişmeniz fevkalade.. Merak edecek birşey yok.. Viziteniz 32 dolar. Bu da faturanız.."

Ertesi hafta çift gene gelmiş doktora.. "Sevişirken bizi izle" diye..

Gene izlemiş doktor.. Gene sorun yok. Gene vizite 32 dolar. Her hafta çift randevu alıyor, geliyor, sevişiyor, parayı ödüyor, çıkıp gidiyor.

Bir türlü birşey bulamayan doktor sonunda dayanamamış.. "Bana biraz yardımcı olun. Sıkıntınız ne, söyleyin.."

Adam cevap vermiş:

"Herhangi bir sıkıntımız yok. Birşey bulmanızı da istemiyoruz. Bu kadın evli.. Onun evine gidemiyoruz. Ben de evliyim.. Benim evime de gidemiyoruz. Hilton geceye 78 dolar istiyor.. Sheraton 82 dolar.. Buraya ise sadece 32 dolar ödüyoruz. Onun 28 dolarını da sigortamız fatura karşılığı 'Doktor muayenehanesinde ziyaret' fonundan geri ödüyor!.."

Kullanıcı avatarı
Dogukan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Dogukan »

Dünyanın en ünlü kalp doktoru De Bakey'ın arabası bozulmuş, arabasını tamire götürmüş. Tamirci arabasının kaputunu açmış ve De Bakey'e dönerek:

- "Size birşey soracağım neredeyse ben ve siz aynı işleri yapıyoruz. Mesela ben şimdi itina ile kaputu açacağım bir bakışta problemin nerde olduğunu anlayacağım, kapakçıkları temizleyeceğim, gerekirse kabloları, motor yağını değiştireceğim, hatta çok gerekli ise motoru çıkarıp yerine yenisini takacağım!!. Söylesenize nasıl oluyorda siz milyon dolarlar kazanıyorsunuz ama ben meteliğe kurşun atıyorum?"

Bunun üzerine De Bakey tamircinin kulağına eğilmiş ve şöyle demiş:

- "BUNLARIN HEPSİNİ MOTOR ÇALIŞIYORKEN YAPMAYI DENESENİZE!!!"

Kullanıcı avatarı
Dogukan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Dogukan »

- Doktor beni morga mi götürüyorsunuz?..
- Evet.
- Ama ben daha ölmedim ki...
- Olsun biz de daha gelmedik zaten...

Kullanıcı avatarı
Dogukan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Dogukan »

Genc kiz genc asigina telefon acmis :

-Jean, demis, seni cok arzuluyorum, geceleri uyku uyuyamiyorum.Ne olur bu hafta sonu bize yemege gel.Seni annem babamla

tanistirayim.Sonra benim odamda ders calisiyor gibi yapar doya doya sevisiriz...

Jean omrunde hicbir kizla sevismemis, toy bir delikanli.

Bir eczaneye gitmis.Babacan eczaciya :

-Bu hafta sonu once bir aile yemegi , pesinden atesli bir ask yasayacagim, demis, o yuzden iyisinden iki kutu prezervatif istiyorum...

Babacan eczaci kutulari vermis, oglanin sirtini sivazlayip yolcu etmis. Jean hafta sonunda bir buyuk buket cicekle Francoise"nin

kapisini calmis. Genc kiz kapiyi acmis.Jean"i dogrudan yemege almis. Delikanli cok mahcup bicimde masaya oturmus.Kizin ana

babasinin yuzune soyle bir baktiktan sonra basini onune egmis.Baslamis dua etmeye.Ancak dua bir turlu bitmiyor.Francoise

sonunda dayanamamis, fisiltiyla :

-Ben senin bu kadar dindar oldugunu hic bilmiyordum Jean, demis...

Jean adeta inlemis :

-Ben de babanin eczaci oldugunu..

Kullanıcı avatarı
Dogukan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Dogukan »

Bir kadın ve bir erkek doktorun özel muayenehanesine giderek vizite ücretin öderler ve muayene olmak istediklerini söylerler.
Doktor; anlatın bakalım neyiniz var?
Adam; doktor bey, ben 15 yıllık evliyim fakat bugüne kadar karımı hiç mutlu edemedim. Sağlıklı bir cinsel ilişkimiz olmuyor.
Doktor çifte şöyle bir bakar ve masanın çekçecesinden çıkardığı bir tane hapı erkeğe uzatarak; "bunu yut ve arka odaya gidip deneyin"
Adam hapı alır ve yanındaki kadınla birlikte doktor muayenehanesinin arkasındaki odaya geçerek sağlıklı bir şekilde işini görür ve mutlu bir ifadeyle çıkarlar, doktora da teşekkür ederler.
Doktor çiftin mutluluğunu görünce dayanamaz ve; "Aslında bu bir doktor sırrı, söylenmez ama yine de ben size bir sır vereyim. Sizin hiç bir şeyiniz yok. Sadece psikolojik. Çünkü size verdiğim ilaç Aspirin'di."
Adam sırıtarak; "Doktor bey, bende size bir sır vereyim mi? Bu kadın benim karım değil, yatacak yer bulamadık da.