eldiven

Fıkraları paylaşma yeri...
Kullanıcı avatarı
aLeM_oLsUn
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

eldiven

Mesaj gönderen aLeM_oLsUn »

Eldiven

Genç adam yeni tanıştığı kız arkadaşına hediye vermek istemişti.

Bu ona alacağı ilk hediye olacaktı. Bu yüzden fazla özel bir şey seçmemeye karar verdi. Ama alacağı şey biraz da romantik olmalıydı.

O gece birlikte çiseleyen karın altında yürürlerken avucunun içinde ısıtmaya çalıştığı elleri hatırladı ve eldiven almaya karar verdi.

Alışverişe bu tür işlerde becerikli olan kardeşini yanına alarak çikti. Bir büyük mağazadan içi kürklü bir çift beyaz eldiven aldılar. Kız kardeşi de kendine bir çift dantelli külot aldı.

Mağazadaki paketleme sırasında bir karışıklık oldu.Eldiven kız kardeşin paketine girdi, külotlar da mağazanın özel kuryesiyle kız arkadaşının evinin yolunu tuttu.

İçindeki romantik notla birlikte......
Sevgilim,

Geçen akşam seninle çıktığımızda bunlardan giymediğini farkettim. Eğer kız kardeşimle beraber olmasaydım ben uzun ve düğmeli olanlarını alırdım, ama kardeşim kısa ve düğmesiz olanlarından kullanıyor. Çıkarması daha kolay oluyormuş...

Renginin açık olması çabuk kirleneceği izlenimini veriyor. Ancak bunları satın aldığım bayan tezgahtar bana kendisininkini gösterdi. Üç haftadır kullanıyormus. Yakından baktım, hıç kirlenme yoktu.

Tezgahtar bayandan bir şey daha rica ettim. Seninkileri giyip nasıl durduğunu, bana üzerinde göstermesini istedim. Hemen giydi. Çok şık duruyor.

Elimi uzattım, okşar gibi sıktım. Ele de çok hoş geliyor, keşke bunları ilk giydiğinde yanında olup sana yardım edebilseydim.

Şeninle buluşuncaya kadar bir çok yabancı elin ona dokunacağını düsünmek beni üzüyor.

Çıkardığın zaman içi biraz nemli olabilirmis. O zaman üfleyerek havalandırman gerekiyormus. Önümüzdeki günlerde bunları nasıl avucumun içine alıp, nasıl defalarca öpeceğimi düsünüyorum.

Cuma akşamki buluşmamızda giymeyi unutma.

Sevgilerimle...

Not: Giydikten sonra üstten aşağı kıvırarak biraz tüy görünmesini sağlamak, son günlerde modaymış

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: eldiven

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: Bu kadar komik bişi görmedim :haha: :haha:

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Re: eldiven