Birkaç Yıllık Evli Çift

Fıkraları paylaşma yeri...
Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Birkaç Yıllık Evli Çift

Mesaj gönderen Veda »

Birkaç Yıllık Evli Çift

Birkaç yıllık evli çiftin bir bebekleri olur. Ancak günler haftalar geçtikçe bebeğin çok farklı ve insanüstü yetenekleri olduğu ortaya çıkar.1 yaşına geldiğinde yetişkin gibi konuşur, 2 yaşında aklınıza gelen her dilde okuyup yazmaya baslar,3 yaşında ileri matematik profesörleriyle tartışmaya oturur ve 4 yaşında gelecekle ilgili inanılmaz tahminlerde bulunmaya baslar... Der ki:
-"Tam 1 yıl sonra bugün ben öleceğim, ben öldükten 2 yıl sonra annem ölecek, annem öldükten 1 yıl sonra babam ölecek"...
Ve kesinlikle bir yıl sonra bebek ölür... Baba çok uyanık olduğu için karisini hemen milyarlar değerinde sigortalatır ve 2 yıl sonra da anne ölür. Baba 1 yıllık ömrünün kaldığının farkında, karisinin sigortasından kazandığı milyarlarla evlere, arabalara, seyahatlere ve birbirinden güzel kadınlara yatırım yapar... Ve ölümüne 1 gün kala son parasıyla bir dansçı kız kiralar, önce superlux villanın havuzunda eğlence, sonra yatak odasında zevk dolu bir gece. Ve adam her şey bittiğinde gözlerini kapatır ve
-"Vay be yârin ölmüş olucam. Ama ne hayat geçirdim, herseyi yaptım, dolu dolu yaşadım her şeyi. Helal olsun bana." diye keyifle uykuya dalar. Ama o da ne. Sabah bir de gözlerini açar ki hala yasıyor. Yatakta şaşkınlık içinde bakınırken geceyi beraber geçirdiği dansçı kız çığlık çığlığa koşarak içeri girer. Der ki;
"HEMEN ASAGIYA GELİN N'OLUR. KÂHYANIZ SALONDA BOYLU BOYUNCA UZANMIS YATIYOR... GALİBA ÖLMÜŞ!"