Karadenizli her yarde Karadenizli :D

Fıkraları paylaşma yeri...
Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen anamenia »

Temel'e bir kampanyadan İngiltere'ya uçak bileti çıkmış.Buna çok sevinen Temel'in ilk işi İngilizce öğrenmek olmuş ama nereye gitse 6 ayda 8 ayda öğretiriz diyorlarmış.Temel'in ise çabucak öğrenmesi gerek.Arkadaşı Dursun'a danışmış Dursun'da demiş ki:
-Neyini bu kadar büyütüyorsun çok kolaydır İngilizce öğrenmek.Sadece kelimelerin sonunu uzatacaksın yani Türkçe'den bir farkı yok.
Temel İngiltere'ya gidiyor ve terminalden çıkıyor elini kaldırıp "Taksiiiiiiiiiii"diye bağırıyor.Taksi hemen önünde duruyor.Temel buna tabii seviniyor demek bu kadar çabuk kaptım İngilizce'yi diye.Taksiciye nereye gideceğini söylüyor "Oteeeeeeeeel"Taksici arabayı sürüyor ve Temel'i otele getiriyor.Temel bara gidiyor ve barmene sesleniyor"Barmeeeeeeen"Barmen hemen yanına geliyor.Temel de diyor ki"viskiiiiiiiiiii"Barmen viskiyi getiriyor önüne koyuyor.İçkisini içtikten sonra dışarı çıkıyor ve gezinmeye başlıyor.Yoldan geçen bir adama yer tarif etmesi için sesleniyor"Uşağuuuuuuuuuuuum"Adam hemen duruyor ve Temel adamın yanına gidip konuşmaya başlıyor:
-Uşaaaaağuuuuuuuum,buradaaaaaaaaa güüüüüüzeeeeel yemeeeeeeeeeeek yenileceeeeeeeeeek biiiiiir yeeeeeeeer vaaaaaaar mııııııııı?
Adam cevap veriyor:
-Eveeeeeet,burdaaaaaaaaaaan solaaaaaaaaaa döööööööööööön düüüüüüüüüz giiiiiiiiiit sağaaaaaaa döööööööön karşııııııııındaaaaaaaaaa.Pardoooooooooon uşaaaaaaağuuuuuuuum seniiiin memlekeeeeeeeeeeet nereeee!
-Karadeniiiiiiiz seeeeeeeeeeeen nerelisiiiiiiin !
-Bendeeeeeee Karadenizliyiiiiiiiiiim.
temel ise şöyle cevap verir:
-Madeeeeeeeeeeeeeeem ikimizdeeeeee Türkçeeeeeeee biliyoruuuuuuuz niyeeeeee halaaaaaaaaaaaaaaaaa İngilizceeeeeeeeee konuşuyoruuuuuuuuuz uşağuuuuuuuum :heh: :D

Kullanıcı avatarı
sato54
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen sato54 »

:haha: :haha: :haha:

Kullanıcı avatarı
Chadf
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Chadf »

komikmiş,bende karadenizliyim ama böylede değilim:Dsadece baba tarafım karadenizli olduğu için karadenizli sayılırım:D
Karadeniz/Trabzon

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen anamenia »

Ne güzel ben karadenize bayılıyorum hele o ağaçlar doğa...Sırf temiz hava soluyorsun resmen hem ben zaten hani Temel'i kastederek öyle demiştim yani eğer gücendirdiysem özür dilerim :D

Kullanıcı avatarı
nslsh
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen nslsh »

benim de bir tane karadenizli arkadaşım var o da hafif böyle

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi