Fıkralar :D

Fıkraları paylaşma yeri...
Kullanıcı avatarı
sanxx
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen sanxx »

Hafıza Testi
Üç yaşlı adam doktorda hafıza testindedirler. Doktor ilk yaşlı adama sorar:-Üç kere üç kaç eder?-274..? yanıtını alınca doktor üzgün bir şekilde ikinci yaşlı adama döner:-Şimdi sizin sıranız. Üç kere üç kaç eder?-Salı..? Doktor artık iyice ümitsiz şekilde üçüncü yaşlı adama döner:-Evet, şimdi de sizin sıranız üç kere üç kaç eder?-Dokuz..? cevabını sevinçle karşılayan doktor -Bu harika, nasıl buldunuz? der.Üçüncü yaşlı adam sakince:-Oh, çok kolaydı. Sadece 274 ten salıyı çıkardım.?

ve ben geldim fıkra getiridim :D

Kullanıcı avatarı
sanxx
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen sanxx »

Gazete
Kadın kahvaltı sofrasında gazete okuyan kocasına bakıp söylenir;

-Keşke bir gazete olsaymışım. Böylece bütün gün sıkı sıkı tuttuğun
ve ilgilendiğin tek şey ben olurdum.

Adam kafasını bile kaldırmadan cevap verir;

-Evet keşke sen bir gazete olsaydın; böylece yarın senin yerine yeni bir tane alabilirdim ...
:haha: :haha: :haha: :haha: :heh: :heh: :D :D :D

Kullanıcı avatarı
sanxx
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen sanxx »

Alın kısa bi fıkra ama temel severler okumsaın üzülür :D
temel

temel bir gün gitmiş bir daha gelmemiş

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Hoşgeldin kardeş... Geldin yüzümüzü güldürdün :)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sanxx
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen sanxx »

Hoş Bulduk Hayırlı Ramazanlar Bi şifremi hatıralydım meğer hatılaymdığım kulınıcı adımış :D

Kullanıcı avatarı
sanxx
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen sanxx »

Müze
Süleyman,yaz tatilinde ailesi ile birlikte Paris'e gitmiş.Bir müzeyi
gezerken yorulmuş,oradaki koltuklardan birine oturuvermiş.Bir müddet
sonra müze memuru Süleyman'a yaklaşıp:
-Küçük,buraya oturulmaz.Bu,14. Lui'nin koltuğudur değince.
Süleyman hiç rahatını bozmadan:
-Zararı yok amca,o gelince ben hemen kalkarım,demiş.

:D :D :D :D :D

Kullanıcı avatarı
sanxx
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen sanxx »

Dondurmacı
Eski bir devirde İngiliz, Fransız ve Türk arkadaşlar haremin camından içeriyi gözetlerken yakalanmışlar. Olayı öğrenen Padişah çok sinirlenerek hepsinin mesleğine göre hadim edilmesine karar vermiş. ingilize mesleğini sormuşlar; -Terziyim... -Kesin makasla, Fransiza sormuşlar; -Oduncuyum... -Kesin baltayla, Bu sırada Türk gülmekten katılıyormuş. Merakla sormuşlar; -Ya neden gülüyorsun, biraz sonra hadim olacaksın... -Ben dondurmacıyım, yalaya yalaya nasıl bitireceksiniz onu merak ediyorum..

Kullanıcı avatarı
sanxx
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen sanxx »

İlginç Cenaze

Bir adam sabah yürürken ilginç bir cenaze kafilesi fark eder; önde giden köpekli bir adam, arkasında bir tabut ve 10 metre arkadan gelen bir başka tabut ve tek sıra olmuş yaklaşık 200 adam. Tuhafına gider. Kafilenin başındaki adam kuşkusuz cenazenin sahibidir, yanına yaklaşır ve sorar; "Beyefendi, bu üzüntülü gününüzde hatırlatmak istemem ama ölenler neyiniz oluyor ? " Adam yanıtlar "Öndeki karım arkadaki de kayınvalidem." "Vah vah başınız sağ olsun. Nasıl oldu ?" "Köpeğim karıma saldırıp öldürmüş. Kayınvalidemde karıma yardıma gelmiş onu da öldürmüş." Adam biraz düşündükten sonra; "Beyefendi köpeğinizi ödünç alabilir miyim ?" -"Sıraya geç"

Kullanıcı avatarı
sanxx
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen sanxx »

Dindar

Genc kiz genc asigina telefon acmis : -Jean, demis, seni cok arzuluyorum, geceleri uyku uyuyamiyorum.Ne olur bu hafta sonu bize yemege gel.Seni annem babamla tanistirayim.Sonra benim odamda ders calisiyor gibi yapar doya doya sevisiriz... Jean omrunde hicbir kizla sevismemis, toy bir delikanli. Bir eczaneye gitmis.Babacan eczaciya : -Bu hafta sonu once bir aile yemegi , pesinden atesli bir ask yasayacagim, demis, o yuzden iyisinden iki kutu prezervatif istiyorum... Babacan eczaci kutulari vermis, oglanin sirtini sivazlayip yolcu etmis. Jean hafta sonunda bir buyuk buket cicekle Francoise"nin kapisini calmis. Genc kiz kapiyi acmis.Jean"i dogrudan yemege almis. Delikanli cok mahcup bicimde masaya oturmus.Kizin ana babasinin yuzune soyle bir baktiktan sonra basini onune egmis.Baslamis dua etmeye.Ancak dua bir turlu bitmiyor.Francoise sonunda dayanamamis, fisiltiyla : -Ben senin bu kadar dindar oldugunu hic bilmiyordum Jean, demis... Jean adeta inlemis : -Ben de babanin eczaci oldugunu..

Kullanıcı avatarı
sanxx
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen sanxx »

VSaBaH yazdı:Hoşgeldin kardeş... Geldin yüzümüzü güldürdün :)
bu konuya yorum yapmanız benim için bir şereftir ve yarın dpy sonuçları açıklanacak bende girdim inşalah kazanırım