Süzme

Fıkraları paylaşma yeri...
Kullanıcı avatarı
tarantula500
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Süzme

Mesaj gönderen tarantula500 »

Temelle fadimenin 8 çocuğu varmış.Hepsi birbirinden salakmı.Temelle fadime bu yüzden artık çocuk yapamaktan vaz geçmiş.ve doktoro gitmiş doktor bunlara 1-2 kutu prezervatif vermiş ve nasıl kullanıldını anlatmış.ardan epey bi zaman geçmiş prezervatifler bitmiş.temel kara kara düşünmeye başlamış fadime temelin yanına gelerek
- ''üzülme temel ben sana dantelden örerim''demiş.
Aradan 9 ay geçmiş temelle fadimenin 1 çocuğu daha olmuş 9-10 yıl sonra bakmışlar çocuk çok akıllı diğerlerine benzemiyoo...
Temel kahvede otururken bir gün sormuşlar''senin 9 çpcuğun var 8 çok salak iyide bu sonuncusu nasıl bu kadar akıllı''
Temel:
- SÜZME O,SÜZME

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

fıkrayı benden önce vermiş olabilirsin ama ben senden almadım bilesin. sonucta bısey yazarken her fıkrayı okurken cetele tutamam.. hangısı yazılmıs hangısı yazılmamıs.

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

hem bu ıkı fıkra sadece benziyor aynı degıl bu bır..
ikibncisi ben fıkrayı senden habersız yazdım ama sen benımkınden sonra yazmıssın bu ıkı..
ucuncusu emınım bu fıkrayı sana volkan anlatmıstır. sor bakalım ona kım anlatmıs..
ve dorduncusu aynı fıkraları tekrar tekrar kopyala yapıstırla yazıp ılgı toplamaktan vazgec..
daha gecen son sıralarda bulunan muhendısın zekası adlı fıkra bugunlerde yenı yazılmıs gorunuyor...

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

:) şahsi şov yapmayın :)

internet aleminde kime nerden ne geleceği hiç belli olmuyor..

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

winniethepooh, merhaba arkadaşım forum olaylarından ne kadar anlıyosun bilemem ama bir konuya cevap yazılmışsa o konu en başa geçer, yani forumdaki en eski konuyu bul ona bir cevap yaz o bütün konulardan daha başa geçer bilmem anlatabildim mi? söylediğin fıkralar daha önce den verilmişti, ama cevp yazlınca başa geçti. bir mesajın ne zaman yazıldığını mesajın üstündeki tarih ve saatten anlayabilirsin.
1)Forumda her paylaşm bir kez yapılır, paylaşım yapmadan önce lütfen arama yapınız
2)volkan ve tarantula500 birbirlerini tanımıyorlar bile, volkan bu fıkrayı ona anlatmış olamaz
3)bu gibi şeylerin tartışması çok anlamsız ve saçma sonuçta hepimiz aynı amaç için çalışıyoruz

Kullanıcı avatarı
tarantula500
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Teşekkürler Mr_Fantastic

Söyliceklerimi söylemişsin

Bana laf kalmadı

winniethepooh bilip bilmeden de her şeye atlama

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

sana önerim başkalarının cümlelerine katılmaktansa kendininkileri oluşturman. becerebiliyorsan tabi...

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

mr fantastic bunları acıkladıgına gore tarantula ya mesajı kımın attıgını da bılıyorsundur.. ben kendı kendısıne yolladıgını dusunuyorum da. neyse benım ıcın dert degıl fıkra senın olsun tarantula ben ıghlarım

Kullanıcı avatarı
tarantula500
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

winniethepooh yazdı:mr fantastic bunları acıkladıgına gore tarantula ya mesajı kımın attıgını da bılıyorsundur.. ben kendı kendısıne yolladıgını dusunuyorum da. neyse benım ıcın dert degıl fıkra senın olsun tarantula ben ıghlarım

Arkadaşım bişeyler saçmalamışsın ama anlaşılmıyor.Forum olayında yenisin galiba!

Bir de burası tartışma ortamı değil...

İnsanları tartışmaya teşvik etme LÜTFEN!

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

tartısmayı ben baslatmadım