Sarışın ve postacı

Fıkraları paylaşma yeri...
Kullanıcı avatarı
tarantula500
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Sarışın ve postacı

Mesaj gönderen tarantula500 »

Sarisinin biri denizasiri ulkedeki annesine telefon etmek için postaneye gitmis. Gisedeki memur göorusmenin 30 milyon tutacagini soyleyince sarisin itiraz etmis: "Iyi de benim o kadar param yok, ama annemle gorusmek için her seyi yaparim" Memur bir kasini kaldirmis (tahmin edebileceginiz gibi). "Her seyi mi?" diye sormus. "Evet, evet, her seyi" diye cevaplamis sarisin. Adam yandaki odaya yonelirken "beni takip et" demis. Sarisin denileni yapmis ve adami takip etmis. "Iceri gel ve kapiyi kapa" demis memur. Kadin denileni yapmis. "Dizlerinin uzerine cok". Kadin cokmus. "Simdi fermuarimi ac". Kadinyapmis. " Haydi basla, onu disari cikar". Kadin uzanmis ve onu iki eliyle tutmus.. sonra durmus. Adam gozlerini kapamis ve fisildamis " Eee, haydi baslasana". Sarisin yavas yavas agzini yaklastirmis ve dudaklarini aralayarak konusmaya baslamis.. "Anne, beni duyuyor musun?"

Kullanıcı avatarı
çak@l35
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen çak@l35 »

:lol: :lol: :lol: zu ha ha ha sarışınlar neden 11 rakamını söyleyemezler çünkü hangi 1 i daha önce söyleyeceklerini bilemezlerde.