kasayı boşaltacaktın...

Fıkraları paylaşma yeri...
Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

kasayı boşaltacaktın...

Mesaj gönderen AsilKan »

Bir Sarışın birde Esmer bayan köşeyi kolay dönmek için banka soymaya karar vermişler. Esmer bütün gece oturup plan yapmış. Sabah masanın üzerine kağıtları sermiş, soygunu tüm ayrıntıları ile sarışına anlatmış:

- "İyi anladın değil mi ?" diye de sormuş. "Burası küçük bir semt bankası, bir tek güvenlik görevlisi var. İşi üç dakikada bitirirsin, ben seni arabada bekleyeceğim."

Binmişler arabaya, gitmişler bankaya. Esmer motoru çalışır tutarak direksiyonda beklerken, sarışın bankaya girmiş. 5 dk. geçmiş. 10 dk. geçmis. 15 dk. geçmiş. Esmer korkmaya baslamış. Tam gaza basıp kaçmaya karar vermişken, bankanın kapısı büyük bir gümbürtüyle sonuna kadar açılmış. Önde sarışın elinde bir ip. İpin ucuna kasa baglanmış, sürükleye sürükleye arabaya koşmaya çalışıyor. Arkasından güvenlik görevlisi "DUR" diye bağırarak ateş ediyor. Ama koşamıyor çünkü pantolonu ve iç çamaşırı dizlerinden aşağıya inmiş. Sarışın arabaya atlamış. Esmer gaza basmış ve öfkeyle seslenmiş:

- "Bir de bana planı tam anladığını söylemiştin !.. "

- "Anladim tabii..."

- "Ben sana GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ BAĞLA, KASAYI BOŞALT demiştim.

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

hehehehehehhehe tersini yapmıs koptum yhafff guselmis tesekurler winniethepooh =D> :D :D

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

eyvallah...
beğendiğine sevindim...

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

;) ;) iyiki bu bölüme mod. olmussun dostum , senin gibiler ancak bizim yüzümüzü güldürür :D :D ;)

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

teşekkürler.

Mesaj gönderen AsilKan »

xxmangaxx yazdı:;) ;) iyiki bu bölüme mod. olmussun dostum , senin gibiler ancak bizim yüzümüzü güldürür :d :d ;)

teşekkürler xxmangaxx
elimden geleni yapıyorum, sizleri mutlu edebiliyorsam başarıyorum demektir...
ayrıca diğer fıkralara yazdıkların için de teşekkür ederim toptan olsun yani tmm?