===gÜzel İŞlerde Oluyor!===

Bordomavililerin yeri...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
prens_arif_61_vatan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Mesajlar: 60
Kayıt: 22 Ağu 2007 [ 05:33 ]

===gÜzel İŞlerde Oluyor!===

Mesaj gönderen prens_arif_61_vatan »

===gÜzel İŞlerde Oluyor!===
Bordo-Mavili Okul projesi başlatan Taraftarlar Birliği Başkanı Söğüt, "Eğitime katkının yanında küçüklere Trabzonspor sevgisini aşılamayı amaçlıyoruz" dedi...

İLK OKUL KARLIK
Madalyonun öbür yüzü. Trabzonspor taraftarları son Sivas maçında olduğu gibi olaylar gibi gündeme gelmesinden rahatsız olurken, yaptıkları güzel işlerin gözardı edildiğini düşünüyor. Trabzonspor Taraftarlar Birliği'nin başlattığı Bordo-Mavi Okul Projesi çerçevesinde Karlık İlköğretim Okulu yeni yıla bambaşka bir şekilde girmesi için çalışmalar tam gaz sürüyor.
GERİ KAZANACAĞIZ
Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt, Bordo-Mavi Okul Projesi ile hem eğitime katkıda bulunmak istediklerini hem de Trabzonspor sevgisini yeni nesle aktarmayı amaçladıklarını söyledi. Söğüt, 23 yıllık şampiyonluk özleminin yeni nesli Trabzonspor'dan uzaklaştırdığıı belirterek, "Bunun için bu okul projesi ile onları geri kazanmayı da istiyoruz" dedi.
SINIFLARA İSİM VERİLİYOR
Söğüt, Karlık İlköğretim Okulu'nun bordo-maviye boyanarak, sınıflarının yenilendiğini ifade ederek, "Her sınıfa bilgisayar koyacağız. Bu işte biz aracıyız. Trabzon ve Trabzonspor'u seven işadamlarının katkıları ile bu işler oluyor. Biz de katkı yapanların isimlerini onure etmek için sınıflara veriyoruz. Sadece olaylar ile değil, güzel işler ile gündeme gelmek istiyoruz" dedi.
__________________
TRABZONSPORLU olmak adaletli karakterli şerefli olmaktır rahatsız olan 155 arasın
__________________
BİR GÜN BİLE DÜRÜST OLMAK BİR ÖMÜR BOYU HİÇ OLMAKTAN İYİDİR

__________________
RENGİ BORDO MAVİ OLMAYAN KAHRAMAN OLAMAZCevapla