_____Trabzonspor eski yöneticisi Osman Kotaman’dan

Bordomavililerin yeri...
Kullanıcı avatarı
prens_arif_61_vatan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

_____Trabzonspor eski yöneticisi Osman Kotaman’dan

Mesaj gönderen prens_arif_61_vatan »

Trabzonspor eski yöneticisi Osman Kotaman’dan

Trabzonspor'u Küçülttüler!
Trabzonspor eski yöneticilerinden Osman Kotaman fena patladı. Trabzonspor'un bu zihniyetle yönetilme şansının olmadığını dile getiren Kotaman, bugünkü yönetim anlaşıyı Trabzonspor'u küçültmüştür dedi. Kotaman, bugün vaatlerle göreve gelen Albayrak yönetiminin ortaya koyduğu icraatların Trabzonspor açısından tam bir fiyasko olduğunu söyledi. Kotaman sözlerini şöyle sürdürdü: “Albayrak yönetimi göreve gelirken büyük vaatlerde bulundu. Ama gelinen süreçte Trabzonspor lehine hiç bir katkıda bulunmadılar. Bütün kaliteli futbolcuları sattılar yerlerini doldurmadılar. Böyle bir anlayışın Trabzonspor'u bir yerlere taşıması mümkün değildir.„

ÖNCE AYNAYA BAKSINLAR

Trabzonspor yönetimin alınan her başarısız sonucun ardından faturayı bir yerlere kesmesine bir anlam veremediğini belirten Kotaman,“Trabzonspor mağlup oluyor hemen bir suçlu aranıyor. Ankaragücü maçında oynanan futbol yönetimin kendi yansımasıdır. Yönetim teknik heyeti değil öncelikle kendini sorgulamalıdır. Sivasspor maçı sonrası yaşanan olaylarda yönetim federasyonu suçluyor. Burada bir suçlu varsa o da Trabzonspor yönetimin kendisidir. Bu kadar bileti bedava dağıtırsanız olacağı budur. Haluk Ulusoy, Trabzon'a bu kadar yatırım yapan bir başkanken yapılan eleştireler bana göre çok acımısız ve yersiz. Önce yönetim kendini sorgulasın sonra insanları eleştiremeye başlasın.„

AÇIKLAMA ÇOK TALİHSİZ!

Trabzonspor basın sözcüsü Zeyyat Kafkas'ın, basında yer alan, “Trabzonspor, Galatasaray modelini örnek almalıdır“ açıklasına tepki gösteren Kotaman şunları söyledi: “Zeyyat Kafkas'ın bu beyanatı çok onur kırıcı ve rencide edici. Efsane Trabzonspor'u herkes kendine örnek ve model almak isterken böyle bir açıklamanın yapılması büyük bir talihsizliktir. Bu, Trabzonsporu bilmemek, tanımamak ve gerçeklerinden bihaber olmaktan kaynaklanıyor. Trabzonspor'u, bu tür söylemlerle kimsenin küçültmeye hakkı yok. Trabzonspor yöneticisi ayrıcalıklıdır. Lütfen bundan sonra yaptıkları açıklamalara dikkat etsinler ve bu tür hatalar yapmasınlar

KUZEYİN OĞLU PRENS_ARİF_61