1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

***Türk futbolu nihayet kurtuldu***

Gönderilme zamanı: 22 Eyl 2007 [ 05:24 ]
gönderen prens_arif_61_vatan
Müjdeler olsun! Türk futbolu nihayet kurtuldu! Yıllardır Fenerbahçe'ye, Galatasaray'a, Beşiktaş'a veril(e)meyen cezaların bedeli Trabzonspor'a ödettirilerek, futbolumuz “ nurlu ufuklara” doğru yelken açtı! Müjdeler olsun! Yaygın medyamızın tamamına yakın bölümünün gözü aydın! Kulakları Sivas!!! Müjdeler olsun! Yıllardır “ Bu kurul, Tahkim değil, (İndirim Kurulu)” diyerek Köroğlu'na soyunan Toroğlu'na, “Hüseyin Avni Aker'in tel örgülerini kaldırmayıp onlara elektrik verin!” diyen Kazım Kanat'a, bilumum harici ve dahili “futbol” yazarı veya yorumcusuna müjdeler olsun!

Sponsorluktan “Trabzonspor kayrılıyor” gerekçesini bir neden olarak sayan Vestel Grubuna da müjdeler olsun! Trabzonspor'un kayrılmadığına göre artık sponsorluğa devam ederler her halde!!! Hasılı, onun gibi futbolun kaymağını yiyip artık yükünü tutan diğer sponsorlara da müjdeler olsun. Hakem Bülent Demirlek ve onun gibi düşünenlere müjdeler olsun! Neredeyse adam öldürülen Galatasaray-Fenerbahçe maçını 3 kere durdurup sonra da tamamlamayı başarıp, onun vicdani rahatsızlığını Trabzonspor'u linç ederek tamamladığı için müjdeler olsun! Sahipsiz bostan gibi sahaya dalan futbol magandalarına da müjdeler olsun! Eğer provakatör iseler amaçlarına ulaştılar!

Ve federasyona da müjdeler olsun! Günü kurtardılar! Malta yolunda “Yanlış karar da vermiş olabiliriz. Öyle ise Tahkim düzeltir” dedikleri için... Özellikle de Tahkim'e müjdeler olsun! Hem federasyonu hem Türk futbolunu kurtardılar!

Trabzonspor asıldı ve Türk futbolu kurtuldu. Herkese müjdeler olsun! Yalnız çuvalda bir mızrak kaldı! Evet, ucu sivri koca bir mızrak! Federasyon, hakem ve Tahkim Kurulu'nun çuvala soktukları mızrak! Acaba o mızrak nasıl çıkarılacak?

Böyle bir karardan hemen sonra oynanan maçtan ne beklenir? Futbolcu insan değil mi? Etkilenmez mi? Madem böyle ön yargılarınız vardı 40 gün niye beklediniz? Evet, biri geçen sezonun olmak üzere iki mağdur takımının karşılaşması futbol açısından vasattı. İlk yarıda iki takımdan da inanılmaz top kayıpları vardı. Topa vurma özürlü oyuncu bolluğu ve Trabzonspor'un az da olsa üstünlüğü...

İkinci yarıda ise birden her şey değişti. Yine yanlış kademe ve hatalı bir pozisyon sonrası Holosko'nun kendine has golü geldi. Ardından Trabzonspor golü Ceyhun'la buldu ama, bu defa da Fırat Aydınus'a takıldı! Çünkü Umut'un kendini yere attığı doğruydu ama, hakem pozisyonun devamını beklemeliydi. İlk yarıda Uğur İnceman, ikinci yarıda Ümit Bozkurt'a yaptığı gibi...Yoksa MHK, hakemlere başka bir kuralı mı anlatıyor?

Trabzonspor Gökdeniz'le beraberlik golünü attı ama, bu tek puan getirdi. Ve bordo-mavilileri memnun etmedi. Kısaca Trabzonspor, Federasyon sayesinde 24 saat ara ile önce 3, sonra da 2 olmak üzere 5 puan yitirdi!


İhsan Öksüz
__________________
HZ. MEVLANAYA AŞK NEDİR DİYE SORULMUŞ TRABZONSPORLU OLDA ÖGRENİRSİN BUYURMUŞKUZEYİN OĞLU PRENS_ARİF_61 :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce:

Gönderilme zamanı: 18 Kas 2007 [ 15:47 ]
gönderen reha37
Bu sistem böyle sürdükçe ben ömür boyu TRABZONSPOR'u tutarım!!!!

***Türk futbolu nihayet kurtuldu***

Gönderilme zamanı: 16 Eki 2013 [ 14:50 ]
gönderen mt2forum
güzel

***Türk futbolu nihayet kurtuldu***

Gönderilme zamanı: 22 Eki 2013 [ 16:32 ]
gönderen onureroglu
6 senelik konu hortlamıs :D D: