Neden Trabzonspor'u Tutuyorum?

Bordomavililerin yeri...
Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Neden Trabzonspor'u Tutuyorum?

Mesaj gönderen ARENA »

Neden Trabzonspor?

'Beşiktaş'ın 10'da biri bütçeyle onlarla başa çıkabildiği için, Galatasaray gibi başkanlarını sadece Galatasaray Lisesi mezunlarından seçmediği için, Fenerbahçe gibi her maçına şaibe karışmadığı için, Trabzonspor'u tutan hakem olmadığı için, çok zengin klübü tutup sonra her güçsüz takımı yendiğinde sevinmeyi gruruma yediremiyeceğim için, ligde böyle bir takım varken güçlünün yanında olamıyacağım için, Liverpool, Barcelona, İnter, Aston Villa vs. takımları Türkye'den hiçbir takım avrupa'da başarı elde edemediği yıllarda yendiği için, İstanbul saltanatını yıktığı için, herkes gibi olmamak için, olur olmadık yerlerde bu takımı sahipsiz sanıp arkasından konuşmamaları için, Ercan TANER her üçbüyüklerden biri gol atıca yer göğü inletircesine bağırırken Anadolu takımı gol attığında 'ne talihsizlik' dercesine birden sesinin kısıldığı için, Beşiktaş 6.sırada Trabzon ikinci sırada iken Beşiktaş maçının 20 dk. Trabzon maçının 3 dk özeti verildiği için, spor gazetelerinde yarım sayfa yer ayrıldığı için, çok zengin futbolcu alamadığından futbolcu yetiştirdiği için, Fenerbahçe'nin her Trabzonspor'dan futbolcu aldığı sene şampiyon olduğu için, Galatasaray'da her zaman bir Trabzon'lu yönetici olduğu için, Anadolu takımlarına destek için, insanların şaşırmaları için, bordo mavi renkler ve büyük zaferler için, parası olmadığı için şampiyon olamadığı için, kendisinden 60 yaş büyük, 10 kat zengin ve milyon kat şaibeli takımlarla mücadele ettiği için,meçhul bir stadta kamera görüntüleri olmasına rağmen Trabzonspor başkanına taş atılışının hiç bir TV kanalında yayınlamadığı için, Trabzon'a maça giden meçhul takım taraftarlarının cephanelerin gazetelerde yer almadığı için, Meçhul bir stadda koridorlara kamera sokmak yasak olduğu için, hiç kimsenin bir kişinin bir anadolu takımı tutmasına şaşırmadığı günlerin gelmesi için...'

Abdullah Reha NAZLI

Diğer takımları tutan arkadaşlar darılmasın lütfen...

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

harbiden iyi nedenlerin varmış.. ama ben doğduğumdan beri fenerbahçeliyim.... ve takımımı ne zengin olduğu için ne büyük olduğu için seviyorum onu Fenerbahçe olduğu için seviyorum... yense de yenilse de be Fenerbahçeliyim 8)

önceden bu forumda dedim mi bilmem ama dier tüm takımlara da başarılar dilerim.... 8)