Başkan Nuri Albayrak: "Fatih'in emeği tartışılmaz

Bordomavililerin yeri...
Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Başkan Nuri Albayrak: "Fatih'in emeği tartışılmaz

Mesaj gönderen ARENA »

Başkan Nuri Albayrak: "Fatih’in emeği tartışılmaz"
Başkanımız Nuri Albayrak yönetim kurulu olarak Fatih Tekke’nin Rusya’nın Zenit St. Petersburg takımına transferine onay verildiğini açıkladı.

Yönetim kurulunun haftalık olağan toplantısına katılan Albayrak, Fatih Tekke’nin Trabzonspor için tartışılamayacak bir değer olduğunu ve emeğinin tartışılamayacağını vurgulayarak, “Hem kulübümüz hem de Fatih için şartlar oluştuğundan bu transfere yönetim kurulu olarak onay verdik” ifadesini kullandı.

Fatih Tekke ile İstanbul’da görüşen Başkanımız Nuri Albayrak, “Bu görüşmede benden beklediği ve istediği şartların oluştuğunu belirterek izin istedi. Biz de kulübümüze büyük emeği geçen kaptanımızın bu talebini olumlu karşıladık. Bu transfer hem Trabzonsporumuza hem de kaptanımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Fatih’in bugüne kadar Trabzonspor’a çok şeyler verdiğini kaydeden Albayrak, “Gelinen noktada Fatih Tekke karşısına çıkan bu fırsatı değerlendirirken de yine kulübüne olumlu yönde katkı sağlamıştır. Kaptanımızın yeni takımında Trabzonspor’u ve Türk futbolunu çok iyi temsil edeceğine olan inancımız tamdır. Kendisini Fatih Tekke yapan Trabzonspor’un kapıları O’na her zaman açıktır. Kaptanımızın Trabzonsporluluğu tartışılamayacağı gibi kulübümüzle yolları bir gün mutlaka yine kesişecektir” dedi.

Resim

Kullanıcı avatarı
LordSebo
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen LordSebo »

fatih tekkeyi severim... 8)

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »