Ersen Martin: 'GS maçlarını seviyorum'

Bordomavililerin yeri...
Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Ersen Martin: 'GS maçlarını seviyorum'

Mesaj gönderen ARENA »

Ersen Martin: GS maçlarını seviyorum

Ligde 7 golünün bulunduğunu ve bunun 5'ini büyük maçlarda attığını kaydeden Ersen Martin, ''Büyük maçları çok seviyorum. Her futbolcu bu maçları sever. Galatasaray maçlarını da çok seviyorum. İnşallah bu maçta da gol atarım'' dedi.

Resim

Bordo-mavili takımın golcü oyuncusu Ersen Martin, sakatlığının düzeldiğini ve kendisini çok iyi hissettiğini belirterek, ''Galatasaray maçı bizim için çok önemli. Şampiyonlar ligine gitmek istiyoruz. Hatta daha fazlası da olabilir. Onun için mutlaka kazanmak istiyoruz. Kazanırsak yolumuza devam edeceğiz. Galatasaray'ın da belki de yoluna devam etmesi için son şansı. İyi maç olacak. İnşallah hak eden kazanır'' dedi.

Ligde 7 golünün bulunduğunu ve bunun 5'ini büyük maçlarda attığını kaydeden Ersen Martin, ''Büyük maçları çok seviyorum. Her futbolcu bu maçları sever. Galatasaray maçlarını da çok seviyorum. İnşallah bu maçta da gol atarım'' diye konuştu. Umut Bulut ise Galatasaray maçını kazanmayı hedeflediklerini ifade ederek, ''Zor maç. Onların durumu da kritik. Ama biz kendi işimize bakıyoruz. İnşallah bu maçı da kazanıp hedefimiz olan ikinciliğe ulaşmak istiyoruz'' dedi.

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

haa yani sene kendini futbolcumu sanıyorsun laa

seni maçta görecez.. :madman:

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »