Musa BÜYÜK'ün büyük şanssızlığı!!!

Bordomavililerin yeri...
Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Musa BÜYÜK'ün büyük şanssızlığı!!!

Mesaj gönderen ARENA »

Resim
Resim
Resim

Musa'nın büyük şanssızlığı

Galatasaray-Trabzonspor maçında Musa Büyük'ün ayağı kırıldı. İlk tedavsisi saha içinde yapılan bordo-mavili oyuncu ambulansla hastaneye kaldırıldı. Musa yaklaşık 6 ay sahalardan uzak kalacak.

Karşılaşmanın 37. dakikasında Arda ile girdiği ikili mücadele sonrası Musa, sağ ayağını yere basmamak için kendini yere attı. Hakem Bülent Demirlek, sağlık ekibini hemen sahaya çağırdı.

Musa, bir pozisyonda topa vurmak isterken ayağı, kendisinden daha hızlı davranıp atak yapan Arda'ya çarptı. Bir anda yerde kalıp yardım isteyen Musa'ya ilk müdahaleyi saha içinde kulüp doktorları yaparken, futbolcu daha sonra saha kenarına gelen bir ambulansla hastaneye götürüldü. Kulüp doktorları, ilk yaptıkları muayenede, futbolcunun sağ ayak kaval kemiğinde bir kırık olabileceğini söylediler. Yaşanan sakatlık sonrasında maç 9 dakika dururken, maçın hakeminin karşılaşmanın ilk yarısına 7 dakika eklemesi dikkati çekti. Olay nedeniyle Arda üzüntü yaşarken, genç oyuncu antrenörü Erdal Keser'e ''Ben birşey yapmadım'' dedi

HASTANEDEN BİLGİLER

Hastaneden gelen ilk bilgilere göre Musa'nın ayağına bu gece operasyon yapılması düşünülüyor. Ayağının iki yerinde kırık tespit edilen futbolcunun yaklaşık 6 ay sahalardan uzak kalması bekleniyor.

Futbolcuyu ilk ziyaret edenler arasında Galatasaray Başkanı Canaydın da var. Canaydın maçı yarıda bırakarak hastaneye koştu.

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

çok üzüldüm yaw :(

sahadaki tüm futbolcular ve taraflı tarafsız herkes çok üzüldü...

Musa Büyük ambulansa binerken kendisini alkışlayarak moral veren galatasaray seyircisine teşekkür ediyorum...

Kullanıcı avatarı
Ak_23
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Ak_23 »

geçmiş olsun arkadaş çok üzüldümmmmm