Serkan Trabzon'da!

Bordomavililerin yeri...
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Serkan Trabzon'da!

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Fenerbahçeli futbolcu Serkan Balcı, "Trabzonspor ile kesin olarak anlaşmaya vardım" dedi.

Memleketi Nazilli’ de özel bir firmanın açılışına katılan Balcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Trabzonspor ile olan transfer görüşmelerinin sonuçlandığını belirtti.
"Bordo-mavili kulüple kesin olarak anlaştım. 14 yada 15 haziran tarihlerinde müsait olduğum anda imza atmaya gideceğim" diyen Balcı, "Bu transferde en büyük etken Ziya Doğan oldu. Fenerbahçe’de Zico’ya güvenemedim. Turkcell Süper Lig’in ilk yarısında kötü bir performans sergilediğimi biliyorum. Ama ben artık oynamak istiyorum. Fenerbahçe’de Zico beni ıslarla sağ kanatta oynattı. Ben orta saha oyuncusuyum. Ziya Doğan’dan da bu mevkide oynama sözü aldım. Trabzonspor hedefi olan bir takım. Önümüzdeki yıl şampiyonluk neden olmasın" diye konuştu. Breziyalı yıldız futbolcu Roberto Carlos’un Fenerbahçe’ye transferini de değerlendiren Balcı, sözlerini şöyle tamamladı:
"Ben bir çok yıldız futbolcuyla oynadım. Fenerbahçe zaten her sene bir yıldız futbolcuyu kadrosuna dahil ediyor. Bu sene Carlos ile karşılıklı oynayacağım. Fenerbahçe’ye hayırlı olsun"