Dizilerdeki "En Uyumlu Cast" Kimler?

Hayatımızın eğlenceleri Sinema ve Televizyon ilgili aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Bazı diziler o kadar cok yetenekle dolu ki favori star seçmek çok zorlaşıyor. fakat bu yazımdaki amacım tek yıldız değil, dizide hep beraber, iyi yada kötü karakterleriyle takımları seçmek. aklıma gelen dizilerdeki castları yazdım. birsürü dizi var elbette aklıma gelmeyen, takım ruhuyla çalışan.
ama belki de ben yanılıyorumdur, belki de uzun zaman onları bir arada bir dizide gördüğüm için bana öyle geliyor fakat uyumsuz olsalardı bence dizileri başarısız olurdu. uyumlular ki bu kadar başarılılar!
mesela;

Lost
Abc'nin en iyi yapımı dizinin castını biraraya getirenlere sonsuz teşekkürler.

Mad Men
Birkaç sene öncesine kadar muhtemelen kimse John Hamm'ın kim olduğunu bilmiyordu. şimdi o heryerde ve iyiki don Draper'i oynamış, ve elbette onunla günlük çalışanlara çok şey borçlu. 60ların kadınları ve erkeklerini mükemmel oynuyorlar!

Resim

One Tree Hill
Chad Michael Murray ve James Lafferty'nin liderliğinde ilerleyen One Tree Hill bu aralar televizyondaki en iyi genç casta saip dizi.

Gossip Girl
Güzeller, yakışıklılar, çekiciler ve gençler ve benzerlikleri yüzünden uyumlular bence!. gözlerimizi alamadığımız bol dedikodulu gençlik dizisi!

The Office
Bu komedi yap bozunun her bir parçası ayrı bir mükemmellikle uyuyor. Andy, Creed, Angela, yada Oscar salt kendilerinin dizilerini yapamazlar mı?

Battlestar Galactica
Emmy bu takımı görmezden geliyor ama cylonları insanlarıyla müthiş uyumlu bir grup!

Resim

Hepsini yazamadım tabi ama The Simpsons, Dirty Sexy Money, Rescue Me, Brothers & Sisters, Chuck, The O.C, Smallville, ugly betty, the l world, weeds vs de gözardı edilmemeli.

Alıntı:22dakika.org