"Recep İvedik" Rekor Kırmaya Geliyor!

Hayatımızın eğlenceleri Sinema ve Televizyon ilgili aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Agresif ,kompleksli ve sinirli aynı zamanda bir kedi kadar uysal...Recep İvedik kendini bu sözlerle tanıtıyor.

Televizyona ilk çıkışını TV8'de, "Dikkat Şahan Çıkabilir" programındaki Engin Jurnal'le "19:08 Ana Haber Bülteni" skeciyle yapan Şahan Gökbakar, yine kendisinin oynadığı, başta sadece bir skeçlik yaratılan Recep İvedik karakteri, "Pencere Önünde Bira İçen Adam" olarak tanınmış ve izleyicilerden büyük beğeni toplamıştı.Mesleği "camın önünde oturmak" olan Recep İvedik, dağınık siyah saçları, dört aydan fazla giymediği turuncu gömleği, ağzındaki
sigara izmariti ve omzundaki sigara külleriyle dikkat çekti. Kısa
zamanda bu agresif kompleksli ama bir o kadarda sempatik karakter çok
sevildi ve her hafta yeni bir skeçle ekranlara konuk olmaya başladı.

Recep İvedik ilk uzun metrajlı filmiyle geçen yıl tam da bu
zamanlarda beyaz perdedeydi,22 Şubat 2008... Ve 45 günde 4 milyonu geçen seyirci sayısı ile inanılması güç bir rekora imza attı. Bu rakam "Recep İvedik"i, 4,256,000 kişilik seyirci sayısını sayısıyla birinciliği elinde tutan "Kurtlar Vadisi Irak" filmine çok yaklaştırmıştı.

Recep İvedik-2 , 13 Şubat 2009'da vizyonda olacak. Gülmeye gerçektende çok ihtiyacımız olan şu günlerde pek çoğumuzu sinema salonlarına çekeceği aşikar. Aslında sadece bizleri salonlara çekmekle kalmayacak bir
rekorada imza atacak ve büyük bir ihtimalle 5 milyon izleyici sınırını
zorlayacak. Bu rakamı yakalarsa Şahan Gökbakar önümüzdeki yaz, "Recep İvedik-3" ün çekimlerinde çok ter dökeceğe benziyor...

DiziFilm - Erdinç Karadeniz

Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

Re: "Recep İvedik" Rekor Kırmaya Geliyor!

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

paylaşım için teşk. fakat bu film eskisinden kötü tahmin ediyorum...