Dayı Ntv Belgeseline Hayat Verdi

Hayatımızın eğlenceleri Sinema ve Televizyon ilgili aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Uçan balıkları bilir misin yeğen?
Yunusların, balıkları nasıl tuzağa düşürdüğünü izledin mi hiç kardeş?

NTV’de 7 Mayıs Cuma akşamı başlayacak BBC Belgeseli "Hayat"ın (Life) seslendirmesini Ezel dizisinin Dayısı Tuncel Kurtiz yapıyor. Oyunculuğu kadar, etkileyici ve tok sesiyle de izleyenleri kendisine hayran bırakan Kurtiz, televizyonda ilk kez NTV’de yayınlanacak 10 bölümlük Life/Hayat belgeselinin anlatıcısı.

Muhteşem görüntülerle dolu ve şiirsel bir anlatımla ekrana gelecek Life/Hayat belgeseli, 50’şer dakikalık 10 bölümden oluşuyor, doğal dünyanın sınırlarından 130 hikaye anlatılıyor.

Life/Hayat, Dünya üzerindeki canlı çeşitliliğini gözler önüne sererken, hayvanların hayatta kalabilmek için geliştirdiği sıra dışı ve olağanüstü taktikleri de keşfetme olanağı sunuyor. Gözlemlenen canlılar, düşmanları ve yaşadıkları çevrenin üstesinden gelinmesi zor mücadelelerinin baskısı altında sınırlarını zorluyorlar. Çığır açan kamera teknikleri, beklenmedik ve büyüleyici görüntüler sunuyor.

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Kaçırmamam gerek, zaten izlememiştim ama şunun kanaatindeyim izleyeceğim en iyi belgesellerden olucak.. Seslendirenle fazla bi alakası yok :tuh: