Sit-Com'da Birlikteler

Hayatımızın eğlenceleri Sinema ve Televizyon ilgili aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Sit-Com'da Birlikteler

Mesaj gönderen summer »

Sit-Com'da Birlikteler!..

Resim

"Avrupa Yakası" ile adını duyurduktan sonra "Bez Bebek" ile dizi serüvenine devam eden Evrim Akın yeni bir Sit-Com ile ekranlara dönüyor!...

En son "Benim Annem Bir Melek" adlı Sit-Com'da rol alan Ali Sunal'da dizide Evrim Akın ile başrolleri paylaşıyor...

Atv'de yayınlanacak olan Sit-Com'da Evrim Akın Azeri ve Türkiye'de evlenmiş bir kadını canlandıracak. Sit-Com'un haber önünde her gün yayınlanması düşünülüyor.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Sit-Com'da Birlikteler

Mesaj gönderen VSaBaH »

Başarılı ve oyunculuğunu beğendiğim iki oyuncu... Merak ediyorum doğrusu :)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Sit-Com'da Birlikteler

Mesaj gönderen summer »

Son aldığım habere göre. Evrim akım anlaşmayı iptal etmiş. Yerine başka birisini alcaklarmış...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Sit-Com'da Birlikteler

Mesaj gönderen VSaBaH »

summer yazdı:Son aldığım habere göre. Evrim akım anlaşmayı iptal etmiş. Yerine başka birisini alcaklarmış...

Yapma yav :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Sit-Com'da Birlikteler

Mesaj gönderen summer »

Evrim Akın'dan Boşalan Yere Boncuk Yılmaz Oturdu!
Resim
Atv'nin Sitcom'u için aranan kadın başrol belli oldu. Yeni başrol oyuncusu Boncuk Yılmaz!

Atv'ye yapılan Sitcom için, Türk'le evli Azeri bir kadını canlandırmak üzere daha önce Evrim Akın'la anlaşılmış ancak sözleşme imzalanmadan anlaşma bozulmuştu. Bundan sonra yeni oyuncu arayışına giren yapımcı firma, yaptığı değerlendirmeler sonucu Boncuk Yılmaz'da karar kıldı. Boncuk Yılmaz, Haneler'de Yaban'ın sevgilisini oynuyordu. Sitcom'un hafta içi her akşam yayınlanması düşünülüyordu ancak son durum, haftada bir gün olarak netleşti.

Sitcom için Ali Sunal, Peker Açıkalın ve Hakan Yılmaz'la anlaşma sağlanmıştı. Kadro güçlü, bundan sonra iş senaryoya ve yapımcıya kalıyor. Umarız keyif veren bir yapım olur.

kaynak: dizifilm.com

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Sit-Com'da Birlikteler

Mesaj gönderen Veda »

Merak ettim doğrusu. Boncuk da başarılı bence.