Aşk-ı Memnu sosyal paylaşım sitelerine damgasını vurdu!

Hayatımızın eğlenceleri Sinema ve Televizyon ilgili aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Final bölümüyle tüm Türkiye'yi ekrana kilitleyen Aşk-ı Memnu, Halit Ziya Uşaklıgil'in eserine sadık kaldı ve tüm Türkiye'yi göz yaşına boğdu.
Ancak final sahnelerinde Behlül'ün 'Yaban' dizisinin başrol aktörüne benzetilmiş halleri gülümsemelere yolaçtı. Dizinin bitmesi ile internet forumları ve twitter'e mesaj yağdıran Aşk-ı Memnu sevenleri ilginç yorumlar yaptı:
Aşk-ı Memnu'nun galibi Matmazel oldu...
Matmazel sonunda ön koltuğu nasıl da kaptı
Bari bir de yeni evlerini görseydik
Behlül'ün saçları siyah mıydı yaa..
Adnan Bey azıcık safmış galiba...
Firdevs Hanım nasıl da terkedildi. O sahne hayatten çok önemli izler taşıyordu...

Günlerdir merakla beklenen final, herkesin uzun süre unutamayacağı bir şekilde Aşk-ı Memnu Veda bölümü ile ekranlara veda etti.

Final Twitter'da dünya rekoru kırdı, Ekşi Sözlük ise kullanım dışı kaldı!

Dizinin finalini izlerken ve özellikle de finalin sona ermesinden itibaren herkes twit yazmaya başlayınca Aşk-ı Memnu, twitter'da "Trending: Worlwide" listesinde ilk sıraya oturdu.

Ekşi Sözlük ise bile işi gücü bıraktı Aşk-ı Memnu hakkında yazılanlardan dolayı Ekşi Sözlük serverleri taleplere yetişemeyip zorlandı..Türkiye'de Lost finalinden bile daha fazla izleyici topladığı kesin. Zaten finalden önce reytingleri daha da artırmak için Face üzerinden ipuçları vermiş akılları bulandırmışlardı..

İŞTE AŞK-I MEMNU VEDA TWITLERİ:

namezeyn: Bihter ölür, nihal delirir, firdevs yamulur, behlül kaçar Aşk-ı Memnu biter...

Aşk-ı Memnu da Kıvanç Tatlıtuğa YABAN diye bağırasım geldi...

snmozcn: fenerbahçeliler herşeyden habersiz toplanıp nihalin düğününe katılmaya gidiyormus... Aşk-ı Memnu

Şimdi, hepimiz eski sevgilimizin Aşk-ı Memnu;yu izlemiş olmasını ve biz ölürsek nasıl kahrolacağını anlamasını dilediysek, dağılabiliriz.

hayretemmi: OH BEEE!!! sonunda aşk-ı memnu bitti.... 2 ölü-1yaralı-1 de felç.... bu kadar kişinin ahını alırsanız olacağı bu :)

toBe_NormaL: RT @BanuEvci: Aşk-ı Memnu;nun en karlısı Matmazel çıktı... Olanların sonunda ona gün doğdu, üç göbek atsın...

sinancatak: ofise girişteki ilk manzara kızların oturmuş aşk-ı memnu izlemesi

fatoskarahasan: Aşk-ı Memnu dünya rekorlarına meydan okumuş. Hakkında en çok tweet yazılan başlık olmuş. Gururumuz büyük. Vatana millete hayırlı olsun.

HavleGuneyy: fenerbahçeliler herşeyden habersiz toplanıp nihalin düğününe katılmaya gidiyormus... Aşk-ı Memnu

ozgeakdemir: herkes aşk-ı memnu izliodu kardeşim balkondaydı karşıki evden görüntü bizm evden ses taktihni uyguladı nedense ben en çok firdevse acıdım :S

gogebakmaduragi: de Aşk-ı Memnudan sonra bir kitabı daha patlatacaklarmış İstanbul;un orta yerinde. Bihterler ölmesin diye yürüyün siz en olmadı.

kivancpehlivan: : tamam tehlike geçti. artık yengeler gönlünce sokaklarda dolaşabilir. aşk-ı memnu bitti.

kainattakizerre: Aşk-ı Memnu adı altında yasak elmaları yiyen zinagil ailesinde kaçınılmaz son... Türk televizyonlarına geçmiş olsun..

arzugoger: Twitter nasılsın, iyimisin:))Aşk-ı Memnu sendromu nasıl geçti:))Ama daha mühimi dün geceden yine kan döküldü..yine ateş düştüğü yeri yaktı:(

akselz: bugün iş miş yapılmaz ya aşk-ı memnu etkisinden çıkamadı millet.cumaya gitcekler bihter icin dua etmeyi unutmayın =P

Resim

Bihter’i, Behlül’ü, Adnan Bey’iyle 2 yıldır hayatımıza yer eden fenomen dizi “Aşk-ı Memnu” dün gece 79. bölümünde duygusal bir finalle ekrana veda etti. Kanal D’nin Halit Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı eserinden ekrana uyarladığı “Aşk-ı Memnu”nun final gecesi dev bir yardım organizasyonuna dönüştü. Kanal D Suada’da, geliri Milliyet’in Baba Beni Okula Gönder kampanyasına bağışlanacak olan 700 kişilik dev bir organizasyon hazırladı. Dizinin final bölümü için Suada özel olarak dekore edilirken girişe dev harflerle ‘Aşk-ı Memnu Veda’ yazıldı. Geceye Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem ve Nebahat Çehre başta olmak üzere dizinin tüm ekibi katıldı. Suada’daki özel gecede barkovizyonlardan dizinin son bölümü seyredildi. ‘Aşk - ı Memnu’nun Bihter’i Beren Saat, bir gün önce Maçka Frame’deki ekip yemeği sonrası basına görüntü vermemek için mutfak kapısından kaçarken burktuğu ayağını çorapla kamufle ettiği alçılı ayağıyla katıldı.

Dizinin Behlül’ü Kıvanç Tatlıtuğ, geceye 5 aylık sevgilisi İdil Fırat’la el ele katıldı. Adnan Bey’i canlandıran Selçuk Yöntem’e, gecede eşi Cihan Yöntem eşlik etti. Yeni bölüm yazısı ekranda görünür görünmez Suada’da büyük bir alkış, ıslık ve tezahürat koptu. Dizinin final bölümü nedeniyle İstanbul sokakları dizi izlemek için evlerine giden vatandaşların yokluğu nedeniyle tam manasıyla hayalet şehre döndü.

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen ShiftlesS »

akselz: bugün iş miş yapılmaz ya aşk-ı memnu etkisinden çıkamadı millet.cumaya gitcekler bihter icin dua etmeyi unutmayın =P

hayretemmi: OH BEEE!!! sonunda aşk-ı memnu bitti.... 2 ölü-1yaralı-1 de felç.... bu kadar kişinin ahını alırsanız olacağı bu

snmozcn: fenerbahçeliler herşeyden habersiz toplanıp nihalin düğününe katılmaya gidiyormus... Aşk-ı Memnu

:haha: :haha: :haha: Sabah sabah nasıl güldüm ya :D

Kullanıcı avatarı
Meriç
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Meriç »

:D :D :D :D :D hakikaten çok güzelmiş en çok bu söze güldüm paylaşım için teşekkürler

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Yorumlar benim de çok hoşuma gitti... Özellikle de FB ile ilgili olan :D

Bu arada o dizinin bitmesine en çok sevinenlerden biri de bendim. Neden diye sormayın bende bilmiyorum :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
efsu_esila
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen efsu_esila »

ekşi bayaa çöktü şahidim buna :D :D
fenerliler ayrı alem zaten lafa söze gerek yok :D

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

En yaratıcı yorum da "Zinagil ailesi" tanımlaması olmuş. Helal yani... :D

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Kırmızı ile belirttiğim benim twitter'daki adım. Benim Rt'mi de milliyet eklemiş ondan kırmızı ile :D belirttim.. =D>

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

Bitmesi iyi oldu ya :D bıktım ayrıca bu paylaşımlardan da :S