Ağzından kaçırdı

Hayatımızın eğlenceleri Sinema ve Televizyon ilgili aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Ağzından kaçırdı

Mesaj gönderen summer »

Ağzından kaçırdı

“Kavak Yelleri”ne dönüp dönmeyeceği merak konusu olan Dağhan Külegeç, önceki gün çıktığı Cihangir turunda cevabı ağzından kaçırdı.
Resim
“Diziye dönecek misiniz?” sorusuna önce “Olabilir de olmayabilir de” şeklinde belirsiz bir yanıt veren oyuncu, muhabirin oyununa geldi ve “Dizi başladı ama dönmeyeceksin” yorumu üzerine “Benim çekimler ağustosta başlıyor” deyiverdi.

Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Ağzından kaçırdı

Mesaj gönderen BHR »

Bu dizi hala devam ediyor mu? Ben bittiğini sanıp sevinmiştim.Dağhan Külegeç bir de geri dönüyor pes doğrusu hala niye devam ettirdiklerini hiç anlamıyorum.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Ağzından kaçırdı

Mesaj gönderen VSaBaH »

BHR yazdı:Bu dizi hala devam ediyor mu? Ben bittiğini sanıp sevinmiştim.Dağhan Külegeç bir de geri dönüyor pes doğrusu hala niye devam ettirdiklerini hiç anlamıyorum.

Al benden de o kadar... Bu okul dizilerini iyice abartmaya başladılar. Okul okumaktan çok aşk yaşıyor zamane gençliği :D

Bitse de kurtulsak hepsi...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Ağzından kaçırdı

Mesaj gönderen summer »

Dizinin yapımcısı en çok kazanan 2. yapımcı Türkiye'de Ay Yapım'dan sonra... O devam etmesinde ben mi devam edeyim :D . Hala izleniyoki devam ettiriyolar yoksa izlenmeyen dizilerin final bile yapılmadan Tv'den kaldırıldığını biliyoruz..

Hem ne istiyosun ben izliyorum hala :haha: :haha: ...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Ağzından kaçırdı

Mesaj gönderen VSaBaH »

summer yazdı:Dizinin yapımcısı en çok kazanan 2. yapımcı Türkiye'de Ay Yapım'dan sonra... O devam etmesinde ben mi devam edeyim :D . Hala izleniyoki devam ettiriyolar yoksa izlenmeyen dizilerin final bile yapılmadan Tv'den kaldırıldığını biliyoruz..

Hem ne istiyosun ben izliyorum hala :haha: :haha: ...

BBG ve Kadın programları da çok izleniyor da işte izlenmeye değer mi orası ayrı mevzu...

Neyse bu benim görüşüm tabii ki herkes istediğini izlemekte özgür sonuçta... AMA BEN İZLEMEM :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim