Peker Pekmez Gidiyor, Kimler Geliyor?

Hayatımızın eğlenceleri Sinema ve Televizyon ilgili aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Yahşi Cazibe'nin acar komiseri Peker Pekmez ve ailesi gidiyor, diziye yeni karakterler dahil oluyor.

Yahşi Cazibe'nin senaristi Gani Müjde Twitter'dan açıklamayı yaptı. "Bu tür uzun soluklu dizilerde nöbet değişiklikleri olur arada bir.Emeği geçen sevgili arkadaşlarımızı asla unutmayacağız." yazan Gani Müjde konuya açıklık getirdi. Yeni karakterlerin katılcağı dizide Peker Pekmez ve Ailesi anlaşılan o ki artık dizide yoklar.

İşte önümüdeki hafta diziye dahil olacak oyunuclar. Son olarak Türk malı dizinde Yarcan olarak izlediğimiz Sinan Çalışkanoğlu, Ejder Taşkın rolü ile ve Akasya Durağı'nda rol alan Şeyla Halis de Fakriye Taşkın tiplemeleri ile diziye dahil oluyorlar. - Televizyongazetesi

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bi onlar vardı komik onlar da gidiyor ya zaten pek izlemezdim şimdi hiç izlemem heralde :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

VSaBaH yazdı:Bi onlar vardı komik onlar da gidiyor ya zaten pek izlemezdim şimdi hiç izlemem heralde :D

Eminim onlardan sonra gelenlerde onlar kadar komik olur. Gani Müjde bu konuda çok becerikli sağolsun.

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Acıklı bi gidiş sahnesi izledim :heh: diziyi pek takip etmiyorum ama denk gelirse izlerim :D

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Aman ya böyle değişimlerden sonra dizi tutmuyo ama..
Neyse canım izlemiyorum zaten :D Ama ailem adına üzüldüm :D

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Onlarında bir nevi vadesi dolmuştu. Kalsalar dizi kendini tekrarlamaya başlıycak. Yenilik yapıyolar.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

ShiftlesS yazdı:Aman ya böyle değişimlerden sonra dizi tutmuyo ama..
Neyse canım izlemiyorum zaten :D Ama ailem adına üzüldüm :D

Aynen :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

YAPIMCI ŞİRKETTEN PEKER AÇIKALIN'A 150 BİN $'LIK DAVA

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Ani bir kararla diziden ayrılan Peker Açıkalın’a yapımcısı tazminat davası açtı. Dizide Peker Açıkalın'ın eşini ve kızını canlandıran oyuncular da işsiz kaldı...

Peker Açıkalın’ın “Yahşi Cazibe” dizisinden ani ayrılışı başta rol arkadaşları olmak üzere tüm hayranlarını şoke etti. Ünlü oyuncu diziden ayrılma nedeni hakkında konuşmazken yapımcı şirket Süreç Film konuyu mahkemeye taşıdı. Açıkalın’ın sözleşmesine aykırı hareket ettiğini belirten yapımcı Ali Gündoğdu ünlü avukat Aydın Kurban aracılığıyla İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Mahkemesi’nde hukuki işlemleri başlattı. Açıkalın’a 150 bin dolarlık (240 bin TL) tazminat davası açan Süreç Film, dizinin bu ani ayrılıkla beraber görebileceği zararın teminini de yine oyuncudan talep etti.

‘Beni artık yok sayın’

Sözleşmesinde yer alan “Dizinin çekimlerini aksatmama ve tüm bölümlerin çekimlerine katılma” maddesini ihlal eden Açıkalın’ın dizinin yayınlanan son iki bölümün çekimlerine katılmadığı öğrenildi. Açıkalın’ın dizinin yönetmenine ‘Beni yok sayın, diziden ayrılıyorum’ dedikten sonra yapım şirketine de “Hesabımı kesin, bundan sonra ben yokum” dediği öne sürüldü. Peker Açıkalın daha önce de Gaffur karakterini canlandırdığı ‘Avrupa Yakası’ dizisini zirvede olduğu dönemde bırakarak yapımcısı Sinan Çetin’i zor durumda bırakmıştı.

Eşi ve kızını da işsiz bıraktı

Peker Açıkalın’ın bu kararıyla birlikte onun canlandırdığı Komiser Peker Pekmez karekterinin Siirt’e tayini çıktı. Dizinin son bölümünde ailesiyle birlikte apartmandan taşındı. Senaryodaki bu değişiklikle birlikte Açıkalın’ın eşini canlandıran Selda Özbek Orpak ile kızı rolündeki Canan Maktal işsiz kaldı.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Desenize başarılı ancak karaktersiz bir oyuncu...

Yarı yolda bırakmayı alışkanlık edinmiş :hıh:
 !

Resim