Survivor Ünlüleri Belli Oldu

Hayatımızın eğlenceleri Sinema ve Televizyon ilgili aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Acun Ilıcalı’nın hem yapımcı hem sunucu olarak imza attığı "Survivor" yeni bölümünde şöhretlerle halkı karşı karşıya gelecek.

Hürriyet'in haberine göre, ıssız adada halktan 7 kişiye karşı mücadele verecek 7 ünlü sonunda belirlendi: Özge Ulusoy, Nihat Doğan, Ebru Destan, Derya Büyükuncu, Zeynep Tunuslu, Asena ve Pascal Nouma...

NİSANDA BAŞLAYACAK

Ünlüler kadrosu, önümüzdeki ay rakip takımla birlikte yarışmanın yapılacağı Dominik Cumhuriyeti’ne bağlı ıssız adaya doğru yola çıkacak. Finalistler, iki ay sürecek yarışmada büyük ikramiyeyi kazanmak uğruna hem zorlu doğa koşulları hem de birbirleriyle mücadele edecek.

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Ahahahahahaha hohohohoho :D
Nihat Doğan mıııı? :D
Gönüllerin birincisi belli şimdiden :D

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Tabiki Pascal Nouma :) Ama kadro süper olmuş :)

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Evet kadro on numara olmuş. Hele ki Nihat Doğan'ı koymak nasıl akıllarına geldiyse bol bol izleyenler gülecek o kesindir. :haha:

Kullanıcı avatarı
efsu_esila
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen efsu_esila »

Nihat Doğan? =D>
hemen başlasın :D :D

Kullanıcı avatarı
Formatla Gitsin
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Formatla Gitsin »

Pascal bir numara :oley:

diğerleri :hıh:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

summer yazdı:Evet kadro on numara olmuş. Hele ki Nihat Doğan'ı koymak nasıl akıllarına geldiyse bol bol izleyenler gülecek o kesindir. :haha:

Zaten Facebook'da herkes alay ediyordu Nihat Doğan'la şimdi alay mesajları 3'e 4'e katlanır herhalde :D

Siyah_Beyaz yazdı:Tabiki Pascal Nouma :) Ama kadro süper olmuş :)

Hacı Nouma'da geldiğine göre artık bize TVBu şart oldu :D

Bu arada favorim Nouma zaten yamyam gibi tipe bakın :D Ama gözüm Nihat Doğan üzerinde olacak.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

VSaBaH yazdı:
summer yazdı:Evet kadro on numara olmuş. Hele ki Nihat Doğan'ı koymak nasıl akıllarına geldiyse bol bol izleyenler gülecek o kesindir. :haha:

Zaten Facebook'da herkes alay ediyordu Nihat Doğan'la şimdi alay mesajları 3'e 4'e katlanır herhalde :D
[/i]

Şimdiden başlamışlar bile :sagolun:

• Nihat Doğan’ın katılacağı Survivor yarışması yapımcılarından sevindirici haber; “yarışma dönüşü olmayan Lost adasında yapılacak.

• Yeni survivor'a katılacak olan nihat doğan'dan ilk açıklama ; '' Sanırım olay bir ada da geçiyor '' .

• Survivor'ın yeni kadrosunda bulunan Nihat Doğan'dan ilk açıklama; ''Sir Vivor sanırım Britanya adasının önde gelenlerinde. Gururluyum..''

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

summer yazdı: Şimdiden başlamışlar bile :sagolun:

• Nihat Doğan’ın katılacağı Survivor yarışması yapımcılarından sevindirici haber; “yarışma dönüşü olmayan Lost adasında yapılacak.

• Yeni survivor'a katılacak olan nihat doğan'dan ilk açıklama ; '' Sanırım olay bir ada da geçiyor '' .

• Survivor'ın yeni kadrosunda bulunan Nihat Doğan'dan ilk açıklama; ''Sir Vivor sanırım Britanya adasının önde gelenlerinde. Gururluyum..''

Deme ya :D

Desenize çok güleceğiz... Bu arada ikinciye çok güldüm :heh:
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

VSaBaH yazdı:
summer yazdı: Şimdiden başlamışlar bile :sagolun:

Deme ya :D

Desenize çok güleceğiz... Bu arada ikinciye çok güldüm :heh:

Bunlar daha programa çıkmadan çıkanlardan sadece bir kaçı. Çıktıktan sonra neler yazarlar adam hakkında Allah kerim. :haha: :haha: :haha: