Masumiyet filminin sonunu anlamayanlara...

Hayatımızın eğlenceleri Sinema ve Televizyon ilgili aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Masumiyet filminin sonunu anlamayanlara...

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim
Masumiyet filmi Türk Sinema tarihinin önemli yapıtlarından biridir. Ancak filmin sonunu anlamayan insanların çoğunluğu araştırmalarım sonucunda dikkatimi çekti ve filmin sonunu anlamayanlar için burada açıklıyorum;

Öncelikle filmin sonunun dikkatli izlense bile kaçırılabileceği bir gerçek ve devamı gelebilir ancak mevcut haliyle Final söyledir;

!
Zagor ve Uğur'un yakalanıp öldürüldüğü haberini televizyonda Reha Muhtar tarafından sunulurken gösterilen fotoğraflarda Zagor'un resmi olarak aşağıdaki 1. resim ardından Uğur'un resmi olarak resmi gösteriliyor. Filmin sonunda Yusuf hapis arkadaşının babasının yanına gittiğinde ise aşağıdaki 2. resim tablo içerisinde gösteriliyor. Yani buradan Zagor ve Yusuf'un arkadaşı Orhan aynı kişi çıkıyor.

>
Screenshot_10.png
Screenshot_11.png

!
Bu arada bu filmi izleyip tarzını beğenen ve bu film hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler Zeki Demirkubuz'un KADER filmini izlemelerini öneririz...

Anahtar Kelimeler: Masumiyet sonunu anlamadım, Masumiyet finalini anlamadım, Masumiyet finali yorumları, Masumiyet finali analizleri, Masumiyet son sahnesinde ne oldu, Masumiyet sonu nasıl bitiyor, Masumiyet sonununu anlamadım

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
osmannos
Aktif Üye
Aktif Üye

Re: Masumiyet filminin sonunu anlamayanlara...

Mesaj gönderen osmannos »

karakterleri unuttumm şimdi de!