En eğlenceli cep mesajları-2 :):)

Cep telefonu ile ilgili herşey...
Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

Bir önceki cep mesajları beğenilmişti umarım bunlarıda beğenirsiniz bu mesajlar bana ilk geldğinde çok gülmüştüm sizde gülün güldürün :D bazı uygunsuz yada hoşunuza gitmicek kelimeler olabilir ama orjinalini bozmamak için değiştirmedimm hadi bakalım şimdi mesajlar... :ok:

Kadınlar 20-25 yaş arasında futbol topu gibidir,22 kişi peşinden koşar..25-30 yaş arası
basketbol topu gibidir, 10 kişi peşinden koşar.. 30-35 yaş arası tenis topu gibidir 2 kişi
peşinden koşar.. 40 yaşından sonra yakar top gibidir , atarsın herkes kaçar! :):)

Aramıyorsan beni 2 ihtimal var; ya kontörün bitti yada harbiden sallamıyorsun. kontörün bittiyse
iyide, sallamıyorsan 2 ihtimal var; bu durum beni ya komaya sokar yada öldürür.
komaya sokarsa iyide öldürürse 2 ihtimal var, beni ya sabun yaparlar yada kağıt..
sabun olursak iyide kağıt olursak 2 ihtimal var; ya mektup kağıdı olurum yada tuvalet kağıdı..
mektup kağıdı olursak iyide, tuvalet kağıdı olursak işte o zman b*ku yedik:):)

Bir gün uzaklara koşmak istersen beni aramaktan çekinme, seni durduramam ama.. belki seninle
koşabilirim.Bir gün hayattan bunalıp ağlamak istersen beni ara, belki seni susturamam ama seninle
birlikte belki ağlayabilirim..Bir gün yüksek bir köprüden atlamak istersen beni ara..
seninle birlikte atlayamam ama o müthiş anı görmek isterim :):).......

PİLAV YAZ 4242'YE GÖNDER, GONYADA NİRDE Nİ ZAMAN PİLAV VAR CİBİNE GELSİN.
AYRICA ICCAK BAMYAYI GAŞIKLAYAN 10 KİŞİDEN BİRİ OL.. ACELE İT GALMAYIVİRİR :):)

EYY benim aziz olan açmadan solan sayın değerli sağlam ciğerli canlar paresi deliler abidesi..
çöpçüler kralı yulaf halkası fındık ortası ördek yumurtası güzeller hastası gönül torbası...
mercimek çorbası taksi kornası biber dolması tahin helvası gönül neşesi
kalbimin ender köşesi canım arkadaşım nasılsın??

Not; seni seviyorum.. dipnot; seni çoook seviyorum.. yerin dibi not; seni canımdan çook seviyorum.
yerin yedi kat dibi not; YAŞASIIIN PETROL BULDUM... :)

Bit olsam saçlarında dolaşsam, yesem yesem heryerini doymasam. sonra ister duş al boğulayım..
ister iki tırnağının arasında çıtlat kurbanın olayımm...

Kaynana çaydanlıktır, her zaman fokurdar.gelin demliktir zamanla demlenir.. oğlan çaybardağı
gibidir; bi kaynana doldurur bi gelin. çocuklar şeker gibidir tatlandırır. görümce çaqy kaşığı gibidir
ortalığı karıştırır. kayınpeder çaytabağı gibidir dökülenleri toplar!! ...

devamı gelecek.....

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

Bu mesajlar çok tanıdık sanki Canım :D :D Paylaşım için teşekkrler Mervecm tekrar okumuş oldum (: 100kfL

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: En eğlenceli cep mesajları-2 :):)

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

:haha: :haha: :haha: :haha: kadınnlar 40 yaşından sonra yakar top :haha: :haha: :haha: :haha: Çok güzelmiş kfl lirası gelirse borcum olsun...

Kullanıcı avatarı
chatlaq_rapchi
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen chatlaq_rapchi »

bnlar bna gelmişti teşekkürler....

Kullanıcı avatarı
efsu_esila
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye