Anycool PC Suite ve XP, Vista USB Driver

Cep telefonu ile ilgili herşey...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Anycool PC Suite ve XP, Vista USB Driver

Mesaj gönderen VSaBaH »

noman yazdı:MERHABA KARDEŞ BEN VİSTA KULLANIYORU DAHA ÖNCE VERMİŞ OLDUĞUN VİSTA PUROĞRAMINI KURAMIYORUM ÇALIŞTIRDIĞIMDA İNSTAAL USB DRİVER FOR WİNDWS VİSTA SUCCESSFULLY ÇIKIYOR

Arkadaşım 6225 olmasına gerek yok zaten benim telefonda 6225 ama ben mesela 6229 seçeneğini kullanıyorum. Yani o verdiğim vista driverini doğru yüklemişsen ayarlardan 6229'u seçip COM'u da COM3 yaparsan ( varsa COM5 de olur ) o zaman çalışması gerekir.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
noman
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen noman »

merhaba benim telefonu zaten COM5 GÖRÜYOR 6229 SEÇİYORUM YİNE ÇALIŞMIYOR COM5 İ COM3 YAPABİLİYORMUYUZ NASIL YAPARIZ SİZ COM3 YAP DEMİŞSİNİZ BUNU TARİF EDERSEN SEVİNİRİM

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

noman yazdı:merhaba benim telefonu zaten COM5 GÖRÜYOR 6229 SEÇİYORUM YİNE ÇALIŞMIYOR COM5 İ COM3 YAPABİLİYORMUYUZ NASIL YAPARIZ SİZ COM3 YAP DEMİŞSİNİZ BUNU TARİF EDERSEN SEVİNİRİM

Resim

Resimdeki gösterdiğim kısımdaki yeri değiştirmeyi deneyiniz. Settings'den yapıyorsunuz bu dediklerimi.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
noman
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen noman »

mrhaba volkan ekranda gösterdiüin gibi ayarladım ama yine çalışmıyor

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

noman yazdı:mrhaba volkan ekranda gösterdiüin gibi ayarladım ama yine çalışmıyor

Şimdi siz USB sürücüsünü doğru yüklediğinize emin misiniz? Bunu kontrol etmemiz için telefonunuzu bilgisayarınıza kablo ile bağladıktan sonra, telefondan Veriyolu seçeneğini seçtikten sonra. Aşağıdaki yolu izleyerek bana Aygıt Yöneticisinin ekran görüntüsünü yollayabilir misiniz?

Bilgisayar Sağ Tıkla > Özellikler > Aygıt Yöneticisi

ÖRNEK:
Resim

Bakın mesela bende COM4 olarak bulmuş. Şayet sizde de böyle görünüyorsa sürücü sorunsuz yüklenmiş demektir. Ama USB Modem Driver (COM4) yazısının solunda sarı bir ünlem işareti çıkıyorsa o zaman sürücüyü yanlış yüklemişsiniz demektir.
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
CokoPrenS
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen CokoPrenS »

kardes bu verdiğin adres ücretli mi ben pek anlamam bu ıslerden de :) bu arada tus takımının rengi 3 farklı renkten olusuyo diyo ama bulamadım ben ( f 999 ) yardım edersen sevinirim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

CokoPrenS yazdı:kardes bu verdiğin adres ücretli mi ben pek anlamam bu ıslerden de :) bu arada tus takımının rengi 3 farklı renkten olusuyo diyo ama bulamadım ben ( f 999 ) yardım edersen sevinirim

Normalde ücretli ama ücretsiz indirebiliyorsunuz. Buyrun şu sitede nasıl indireceğinizi gösteren bi klavuz var:
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

F999'da tuş takımı renkli evet. Yani tuşlara basınca farklı renkler yanması gerekir. Bir de MP3 çalarken sürekli renkler değişiyor. Sizde olmuyor mu?
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
skahraman3
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen skahraman3 »

selam verdiğin link tam görünmüyor ya da silinmiş benim digiphone d66 telefonum da mt6625 yazılım istedi bi linki tekrar yollarsan teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

skahraman3 yazdı:selam verdiğin link tam görünmüyor ya da silinmiş benim digiphone d66 telefonum da mt6625 yazılım istedi bi linki tekrar yollarsan teşekkürler...

Kardeş link tam görünmüyor ama tıklayınca tam açılıyor. Keşke tıklasaydın :)

Neyse ben her ihtimale karşı tekrar vereyim linkleri.

Buyrun;

Kod: Tümünü seç

PROGRAM: http://rapidshare.com/files/146718313/AnyCool_Programi_.rar.html
Dosya Şifresi: tamgsm.com

XP DRIVER: http://vsabah.googlepages.com/MTK6225Driver_For_XP_Vista.rar

VISTA DRIVER: http://vsabah.googlepages.com/MTK6225Driver_For_XP_Vista.rar
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
yusufturgut
Acemi Üye
Acemi Üye

Anycool PC Suite ve XP, Vista USB Driver

Mesaj gönderen yusufturgut »

arkadaşlar anycoll f222 cep telefonuma bir pc suit editör bulamadım ve 1 cim kartı görmemeye başladı ama kart başka telefonda çalışıyor ben ayarlarınmı karıştırdım acaba ve aynı kartı 2.ci yuvaya koyuyorum orda açılıyor 1 de bir sorunmu var dersiniz bu konuda yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler