Anycool PC Suite ve XP, Vista USB Driver

Cep telefonu ile ilgili herşey...
Kullanıcı avatarı
noman
Aktif Üye
Aktif Üye

Re: Anycool PC Suite ve XP, Vista USB Driver

Mesaj gönderen noman »

merhaba arkadaşlar bede anycool f999 var bilgisayara taktığımda sadece depolama cihazı ve wep kamera yazıyor burda sadece hafıza kartı ve wep cam olarak kullanılıyor oysa ben pc studio olarak girmek istiyorum telefonun mesajlar rehberide görmek istiyaru telefonda bir ayarı varmı bilgisi olan arkadaşlardan rica ederim şimdiden saolun

Kullanıcı avatarı
noman
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen noman »

merhaba LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ... ogram_.rar bu puroğramı kurdum puroğram açılıyor ama telefonu bilgisayara bağladığımda bu puroğramda görülmüyor telefonda bir ayar yapmak gerekiyormu telefonum anycool f999

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

noman yazdı:merhaba LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ... ogram_.rar bu puroğramı kurdum puroğram açılıyor ama telefonu bilgisayara bağladığımda bu puroğramda görülmüyor telefonda bir ayar yapmak gerekiyormu telefonum anycool f999

Merhaba,

Arkadaşım telefonunuzu bilgisayara USB girişinden bağladığınızda telefonun ekranında çeşitli seçenekler gelecektir. Bu seçeneklerden Veri Portu olanı seçtiğinizde sizden telefonun sürücüsünü yüklemenizi isteyecektir. O verdiğim linkte o USB sürücüleri var. Onu gösterip sürücüyü bulduktan sonra programı çalıştıracaksınız ve sizden rehber ve mesajları indirmenizi isteyecek ve sonra rahatlıkla kullanacaksınız.

Yine takıldığınız bir konu olursa sorabilirsiniz...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
noman
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen noman »

merhaba usb girişinden bağladığımda veri portu görünmüyor sadece DEPOLAMA CİHAZI VE WEP KAMERA GÖZÜKÜYOR BUNUN İÇİN SORDUM ACABA TELEFON *#3646633# AYAR KODUNU GİRDİĞİMİZDE CİHAZ DAN UART AYARI VAR UART SETİNG AÇDIGIMDA PS CONFİG YAZIYOR ORDAN SEÇENEK ÇIKIYOR HİÇBİRİVE UART 1 UART2 UART 3 VE USB PORT ALT ALTA BÖYLE ÜÇTANE SEÇENEK VAR ACABA BURDAN BİR AYAR VARMI

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

noman yazdı:merhaba usb girişinden bağladığımda veri portu görünmüyor sadece DEPOLAMA CİHAZI VE WEP KAMERA GÖZÜKÜYOR BUNUN İÇİN SORDUM ACABA TELEFON *#3646633# AYAR KODUNU GİRDİĞİMİZDE CİHAZ DAN UART AYARI VAR UART SETİNG AÇDIGIMDA PS CONFİG YAZIYOR ORDAN SEÇENEK ÇIKIYOR HİÇBİRİVE UART 1 UART2 UART 3 VE USB PORT ALT ALTA BÖYLE ÜÇTANE SEÇENEK VAR ACABA BURDAN BİR AYAR VARMI

Arkadaşın bahsettiğin konuda bi teknik bilgim yok ama aşağıdaki sitede yazarsan yardımcı olacaklardır... Yani *#3646633# koduna dikkat etmelisin ve bilmediğin şeyleri yapmamalısın bence. Çünkü o kodu kullanıp telefonun yazılımını çökerten kişiler bile var.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Şayet çözümü bulursan bizle paylaşmanı rica edeceğim. ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
noman
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen noman »

merhaba bende anycool f999 var bilgisayara tatıgımda pc studio çıkmıyor şuoluyoraygıt sürücü yazılımı yüklüyo diyo sora yükledi diyor usb modem dıravır (COM5) çıkıyor ondan sora telefonu çıkarıp taktığımda hiç birşey çıkmıyor bilgisayarla telefon arasında iletişim kuramıyorum bununla ilgili yardıcı olursanız memnun olurum teşekkürler

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Şimdi siz daha önce Veriyolu diye bir seçenek çıkmıyor demiştiniz. Sanırım o sorunu hallettiniz.

Şimdi eğer telefonu taktığınızda istenilen sürücüyü doğru yüklemişseniz. Phone Suite programının Sol Panelindeki Settings kısmından Mobile Phone ve COM ayarlarını teker teker denemelisiniz.

Yani o mobile phonelardan biri sizin telefonunuzun modeli. COM ayarlarından biri de bağlantı noktaları. Şayet COM5 olarak bulmuşsa COM5 olarak ayarlayıp Phonebook kısmını tıkladığınızda sizden telefonunuzdaki rehberin indirilip indirilmeyeceğini sorar. Bu da bağlantının kurulduğu anlamına gelir.

Umarım açıklayıcı olmuştur.
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
noman
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen noman »

merhaba kardeş tamam çalıştıdım benim telefonum mt6225 ordaki seçenekte 6225 yok mt 6225 indireceğim biryervarı

Kullanıcı avatarı
noman
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen noman »

merhaba kardeş vermi olduğun puroğramı yükledim phone suite çalışıyor telefonu takdıgımda benim telefonun COM5 görüyor ama mobile phone nosu benim telefonunMTK 6225 bunumara seçenekte çıkmıyor çıkanlar bunlar MTK6229.MTK6228.MTK6205 benim için MTK 6225 OLMASI GEREKİR BUNU NASIL BULACAĞIZ MTK 6225 BUDUĞUMUZDA ÇALIŞIR HERHALDE KAÇ GÜNDÜR UĞRAŞIYORUM SAYENDE BAYAĞA BİR ŞEYLER ÖĞRENDİM SADECE MTK 6225 KALDI BUNUDA ÇÖZDÜKMÜ İŞLEM TAMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Kullanıcı avatarı
noman
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen noman »

MERHABA KARDEŞ BEN VİSTA KULLANIYORU DAHA ÖNCE VERMİŞ OLDUĞUN VİSTA PUROĞRAMINI KURAMIYORUM ÇALIŞTIRDIĞIMDA İNSTAAL USB DRİVER FOR WİNDWS VİSTA SUCCESSFULLY ÇIKIYOR