Çin telefonlarının IMEI'sini değiştirmek [MTK IMEI Changer]

Cep telefonu ile ilgili herşey...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

glare32 yazdı:merhaba arkadaşlar,

MT6225 çin malı telefon var Win7 64 Bit Driver lazım.. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

http://www.aktuelbilgi.net/download/MT6 ... _VISTA.zip

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
malcom-x
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen malcom-x »

tşk

Kullanıcı avatarı
efe84
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen efe84 »

Merhaba kore malı htc m8w var bir türlü imei değiştirilemiyor. Verdiğiniz programı da denedim olmuyor. Bu port olayını yapamıyoruz galiba. resimli anlatabilirmisiniz. mobile uncle ile başka telefonda değiştirdim fakat bunda yazılı olan imei silemiyorum.. engelleme var ise nasıl kaldırırım Yardımlarınızı bekliyorum..

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

efe84 yazdı:Merhaba kore malı htc m8w var bir türlü imei değiştirilemiyor. Verdiğiniz programı da denedim olmuyor. Bu port olayını yapamıyoruz galiba. resimli anlatabilirmisiniz. mobile uncle ile başka telefonda değiştirdim fakat bunda yazılı olan imei silemiyorum.. engelleme var ise nasıl kaldırırım Yardımlarınızı bekliyorum..

Merhaba kore telefonlarında çalıştığından çok emin değilim. Bu makale eski çift simli, tv'li, antenli vs. o tip çin telefonlarını kastediyor...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
gunz
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen gunz »

efe84 yazdı:Merhaba kore malı htc m8w var bir türlü imei değiştirilemiyor. Verdiğiniz programı da denedim olmuyor. Bu port olayını yapamıyoruz galiba. resimli anlatabilirmisiniz. mobile uncle ile başka telefonda değiştirdim fakat bunda yazılı olan imei silemiyorum.. engelleme var ise nasıl kaldırırım Yardımlarınızı bekliyorum..

Hocam siz bu telefonu elden çıkarın, yeriniz neresidir bilemiyorum ama mesela istanbul tahtakalede düzgün ve sağlam iş yapan birileri bunu değerlendirmesini bilir üzerinede 3-5 bir şeyler koyun yazılım güncelleme seçenekleri zengin olan bir şeyler alın.

Kullanıcı avatarı
L4MURE
Acemi Üye
Acemi Üye

Re: Çin telefonlarının IMEI'sini değiştirmek [MTK IMEI Changer]

Mesaj gönderen L4MURE »

beyler bende de uart[com 4] hatası veriyor
Replika s3 mini mtk 6575
ve com 4 veya com a nasıl açacağımı bilmiyorum
:01-mad: :01-mad: :01-mad:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

L4MURE yazdı:beyler bende de uart[com 4] hatası veriyor
Replika s3 mini mtk 6575
ve com 4 veya com a nasıl açacağımı bilmiyorum
:01-mad: :01-mad: :01-mad:

COM Noktası olanı seçeceksiniz... Hangi COM noktasından bağlandığını bulmak için;

• Bilgisayarım'ı sağ tıklayın.
    Özellikler'i tıklayın.
    Donanım sekmesine gelin.
    Aygıt Yöneticisi düğmesine tıklayın.
    Bağlantı Noktaları kısmına geldiğinizde orada COM numarasını görebilirsiniz...

Ben kendim zamanında değiştirmiştim. Çok uzun süre olduğu için unuttum şimdi ama biraz kurcalarsanız bulbilirsiniz...
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
ademmm411
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen ademmm411 »

Ya bende IMEI imput yerine hic rakam yazilmiyo

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

ademmm411 yazdı:Ya bende IMEI imput yerine hic rakam yazilmiyo

Merhaba bağlantınızda bir hata vardır. Kontrol etmeniz gerekir. Bağlantı düzgün olmadığı için düzenlemeye izin vermiyor.
 !

Resim