Nckıa N98i ACİLL YARDM

Cep telefonu ile ilgili herşey...
Kullanıcı avatarı
bugra389
Acemi Üye
Acemi Üye

Nckıa N98i ACİLL YARDM

Mesaj gönderen bugra389 »

NCKIA N98i hakkında bilgisi olanlar Lütfen yardm edin ya bi yakınım umreden gelirken hediye getirmis ama Türkce menüsü bile yok.Hiç bir şeyini bilemiorm özellikle USB ile pc ye bağlanamıorum.XP kullanıorum...

BİLGİSİ OLAN LÜTFEN PAYLASSN

Şimdiden Tşk ederim
En son bugra389 tarafından 05 Ağu 2010 [ 20:28 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
bugra389
Acemi Üye
Acemi Üye

Nckıa N98i

1 de xx.wma tarzi mp3 leri çalmio mp3 player yüklemeye çalistm o da olmadı Lütfen acil Yardm ya

Kullanıcı avatarı
bugra389
Acemi Üye
Acemi Üye

Nckıa N98i ACİLL YARDM

Nasıl imei deiştirebilirim.Bu da acill lütfen forumdaki yöntemi denedim ama olmuo

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Nckıa N98i ACİLL YARDM

Mesaj gönderen VSaBaH »

bugra389 yazdı:NCKIA N98i hakkında bilgisi olanlar Lütfen yardm edin ya bi yakınım umreden gelirken hediye getirmis ama Türkce menüsü bile yok.Hiç bir şeyini bilemiorm özellikle USB ile pc ye bağlanamıorum.XP kullanıorum...

BİLGİSİ OLAN LÜTFEN PAYLASSN

Şimdiden Tşk ederim

Korkarım sahte yani Çin Malı Nokia'lardan birine sahipsiniz... O yüzden çin telefon destek sitelerinden destek almanızı öneririm...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
bugra389
Acemi Üye
Acemi Üye

Nckıa N98i ACİLL YARDM

Bildiğiniz öyle bir site varsa paylaşır mısınız? Çok lazım telefonu kullanamıyorum. :huh:

Kullanıcı avatarı
elyasa
Acemi Üye
Acemi Üye

Nckıa N98i ACİLL YARDM

Mesaj gönderen elyasa »

s.a tlf imei atıcamyardımcı olurmusunuz

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Nckıa N98i ACİLL YARDM

Mesaj gönderen VSaBaH »

bugra389 yazdı:Bildiğiniz öyle bir site varsa paylaşır mısınız? Çok lazım telefonu kullanamıyorum. :huh:

Bu site inanılmaz bir site... Bir sürü şey öğrenmiştim Çin Telefonları hakkında... Tavsiye ederim.

:ok: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

elyasa yazdı:s.a tlf imei atıcamyardımcı olurmusunuz

Şayet Çin telefonuysa şu başlığa bakabilirsiniz;

:ok: http://www.aktuelbilgi.net/cep-telefonl ... 20646.html
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim