3G Modemi Tüm Operatörlerde Kullanmak İçin [DC-Unlocker 2]

Cep telefonu ile ilgili herşey...
Kullanıcı avatarı
redvelvet
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen redvelvet »

Çok çok teşekkür ederim paylaşımın için.
Vodafone Vodemim vardı öyle kenarda duran, artık kullanmıyordum. Bugün TTnet i kapattırdım. Aveanın bir kampanyasından faydalandım. Yine yeni bir modemim oldum. Vodem netle neler yapabilirim diye araştırırken senin yazına rastladım.
Okudum, bir daha okudum aklıma yattı ve yapabileceğime inandım. Zor işlem değil/di.
Şimdi iki tane modemim var, ki Vodem net tüm hatlara açıldı (Sizin sayenizde tekrar teşekkür).
İşlemlerdi kolaydı yalnız hangi programda açağıma karar veremedim. ben ilk etapda cihaz Vodafone oldugu icin Vodafone programına yöneldim, olmadı diye düşünürken baktım Aveanın kendi programı devreye girip internete bağlanmış bile ;)
Şunu anlamış oldum ki; Modem hangi operatöre ait olursa olsun içine taktığınız kartın Operatörünün programıyla çalışıyor.
Yapacak olan arkadaşlarada yardım olur umarım yazdıklarım.
Tekrar çok teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

redvelvet yazdı:Çok çok teşekkür ederim paylaşımın için.
Vodafone Vodemim vardı öyle kenarda duran, artık kullanmıyordum. Bugün TTnet i kapattırdım. Aveanın bir kampanyasından faydalandım. Yine yeni bir modemim oldum. Vodem netle neler yapabilirim diye araştırırken senin yazına rastladım.
Okudum, bir daha okudum aklıma yattı ve yapabileceğime inandım. Zor işlem değil/di.
Şimdi iki tane modemim var, ki Vodem net tüm hatlara açıldı (Sizin sayenizde tekrar teşekkür).
İşlemlerdi kolaydı yalnız hangi programda açağıma karar veremedim. ben ilk etapda cihaz Vodafone oldugu icin Vodafone programına yöneldim, olmadı diye düşünürken baktım Aveanın kendi programı devreye girip internete bağlanmış bile ;)
Şunu anlamış oldum ki; Modem hangi operatöre ait olursa olsun içine taktığınız kartın Operatörünün programıyla çalışıyor.
Yapacak olan arkadaşlarada yardım olur umarım yazdıklarım.
Tekrar çok teşekkür ederim.

Asıl ben size teşekkür ederim duyarlılığınız için. Çoğu kişi kullanır ama teşekkür etmeden geçer siz detaylıca yazmışsınız.

Makale bana ait kendim denedim ve o şekilde bir anlatım yapma gereği duydum. Anlaşılan bende işe yarayan herkeste işe yaramış. Ne mutlu :)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
barutkokusu
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen barutkokusu »

teşekkürler benim vodafone K3520 MADEM VAR AMA AVEA DA KULLANAMADIM KILIDI YOK DRIVER NERDEN BULABILIRIM

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

barutkokusu yazdı:teşekkürler benim vodafone K3520 MADEM VAR AMA AVEA DA KULLANAMADIM KILIDI YOK DRIVER NERDEN BULABILIRIM

Konu ile alakası yok ama...

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sayfasından bulabilirsiniz. Orada yazılımlar için uygun indirme linkleri mevcut.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
karakule77d
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen karakule77d »

ustalar elimde vodafone nın vermis oldugu Huawei R201 modemi var ama turkcell de
caliştıramadım dediginiz gibi yaptım altda bunu yazdı:

DC - Unlocker 2 Client 1.00.0460

Detecting card :

selection :
manufacturer - Huawei datacards
model - Auto detect

card not found !

LÜTFEN YARDIMLARINIZI BEKLIYORUMMM TESEKKURLERR

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

karakule77d yazdı:ustalar elimde vodafone nın vermis oldugu Huawei R201 modemi var ama turkcell de
caliştıramadım dediginiz gibi yaptım altda bunu yazdı:

DC - Unlocker 2 Client 1.00.0460

Detecting card :

selection :
manufacturer - Huawei datacards
model - Auto detect

card not found !

LÜTFEN YARDIMLARINIZI BEKLIYORUMMM TESEKKURLERR

manufacturer - Huawei datacards kısmını değiştirmeyi deneyiniz kartınızı bulamıyor...
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
turkcedublajizle.in
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen turkcedublajizle.in »

paylaşım için teşekkürler

Kullanıcı avatarı
yelvecik
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen yelvecik »

Selam,
Hocam ellerine sağlık çooooook teşekkürler. :D :D :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

yelvecik yazdı:Selam,
Hocam ellerine sağlık çooooook teşekkürler. :D :D :D

Rica ederim yorumunuz için sağolun :)
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
skycyprus
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen skycyprus »

hocam, bende xp7 var. turkcell modem mevcut. bu modemde vodafone sim kartımı nasıl çalıştırırım? yardımcı olursanız memnun olurum