Ohhh Beee mi ? Yuhhh Beee mi ? Siz karar verin... (Avea)

Cep telefonu ile ilgili herşey...
Kullanıcı avatarı
LordSebo
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen LordSebo »

Ohhh Beee mi ? Yuhhh Beee mi ? Siz karar verin...

--------------------------------------------------------------------------------

Bugün aveanın şu yeni çıkan tarifelerinden birine geçmek istedim ve telefonla aradım.

Reklamlarda izlemişsizindir.HepsiBir tarifesi.Cep yada sabit nereyi ararsanız arayın(yurtdışı hariç) dk sı sadece 4 kontör.Tabii ki ekonomik olduğunu düşündüm ve aradım.İnanılmaz şartlar koydular önüme.Sizinle paylaşmak istedim.

1- Herşeyden önce HepsiBir tarifesine geçmek için hattınızda en az 110 kontör bulunmak zorunda ve tarifeye geçtiğiniz an 100 kontör hesabınızdan düşülmekte.

2- 100 kontörünüz gitti ve tarfiye geçtiniz.HepsiBir tarifesine geçtikten 15 dk sonrasından sonra tekrar kontör yüklemek zorundasınız,ilginççç.Hattınızda kontör olsa bile olmaz,yükleyeceksiniz.

Bunları öğrendikten sonra telefondaki bayana normal olarak sordum

" Bu dediklerinizin hiçbiri reklamlarınızda bahsedilmiyor,bir bakıma kandırılmış ya da eksik bilgilendirilmiş olmuyor muyuz? " dedim.

Kadın basit bir şekilde

" Hayır efendim reklamlarımızda altyazı olarak bu bilgiler geçmekte " dedi

" Hee hani şu Ohh Beee yazısını okuyana kadar alttan bıztttt kayan birşey var o yazınız mı? "dedim

Ve aynen

" Siz o yazıyı okuyabiliyor musunuz acaba ? " diye sordum.Cevap tek tabii ki

" Haklısınız ..."

Telefonu kapattım.

Artık tüm hizmet ve ürün üreten firmalardan , tüketicileri kaz gibi görmemelerini,gerekli herşeyi,şartı , kaideyi belirtmelerini,yangından mal kaçırır gibi işin en hassas noktalarını altyazı ile kaçırmamalarını istiyorum.

Yinede tarifeye geçtim ancak Aveanın bu " OHHH BEEE" kampanyasına,bende kandırma ve eksik bilgilendirme fikri uyandırdığı için tek bir şey söyleyeceğim...

" YUHHH BEEEE "

Saygılar...

alıntı

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Sana başından geçenler için diyeceğim tek şey VAY BEEE! :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
lalapaşa
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen lalapaşa »

AMAN HERİ HANGİSİ DOĞRU BİŞİ YAPIYOKİ ÇIKARI VARKİ OHHH BEE DİYO İŞTE OHHH BEEEYİ ONLAR DİYO SENDE ....... BEEEE DİYON O OLUYO ÖLE DEĞİLMİ

Kullanıcı avatarı
bugra389
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen bugra389 »

lalapasa Çorumlu musun :)