Telsimde Ringofon Tuzagina Dikkat!!!

Cep telefonu ile ilgili herşey...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Su siralar internette bedava melodi, resim gonderme sirketi ringofon var belki coğunuz duymustur. Cunku sahtekar dolandiricilar iyi reklam yaptilar.

Bedava melodi gonderme adi altinda milleti soyuyorlar. Sevdiginiz melodiyi seciyor ve Telsim numaranizi yaziyorsunuz. Ondan sonra size melodiyi ucretsiz gonderiyorlar (!). Tabi bu ucretsiz gondermelerinin altinda cok kurnazliklar yatiyor.

Oncelikle sizin telefonunuza bir kod geliyor o kodu ringofonun sayfasina yazdiginizda KLUP uyeliginizde baslamis oluyor. KLUP uyeliginin de bedeli melodiler icin 10 SMS/20 Kontor, videolar 15 SMS/30 Kontor, java uygulamalar 23 SMS/45 Kontor, renkli logolar 10 SMS/20 Kontordur. Bu ucretler sizden haftalik olarak kesiliyor.

Bu olayda bizim hatamız yok mu? Var elbette ama herkesi bu sekilde dolandirmak da insanliga sigmaz. Gerci dolandiricik insanlik falan dinlemez...

Eger bu servisten cikmak istiyorsaniz. IPTAL KLUP yazip 3777 ye gondermeniz yeterli...

Arkadaslar bakin ben yandim siz de yanmayin. Bu maili tum sevdiklerinize gonderin..

Resim

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
only_you_6260
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen only_you_6260 »

WALLA KARDEŞ TEBRİK EDERİM. TEK YANAN SEN DEĞİLSİN. BENDE GÖRDÜĞÜM , GİRDİĞİM HER SİTEDE BELİRTİYORU. BENİM EN AZ 200 KONTORUM GİTTİ. HER HAFTA 30-40 KONTORUM KESİLİYORDU. AMA ALLAH RAZIL OLSUN BENİM BİR TELSİM HİZMETİ VEREN ARKADAŞIM YARDIMCI OLDUDA 1 HAFTA ÖNCESİNDEN ÜYELİKTEN ÇIKTIM. AMAN ARKADAŞLAR LÜTFEN DİKKATLİ OLUN. İNTERNETTE HER ŞEY TUZAK. HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLMASI DİLEĞİYL ESEN KALON!..

Kullanıcı avatarı
LordSebo
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen LordSebo »

Katılıyorum site için Ringofondan reklam talebim kabul edildi hatta kodu aldı siteme koydum ama işin aslını öğrenince hemen kaldırdım.

Müşteri Kaybetmektense Para Kaybetmeyi tercih ederim (R. Bosch= :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

İnşallah bu tuzağı herkese duyurabiliriz..

Biz yandık eller yanmasın.Sevdalılar ayrılmasın vay.. :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

inşallah